GTA IV

Hulse

Дурак
Член од
24 октомври 2012
Мислења
782
Поени од реакции
477

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.016
Поени од реакции
4.959
Толкава графичка сигурно не бара модов. Јас имав ставено малце послаб до овој, и играта на ГТС250 идеше подобро, отколку оригиналната верзија.

Да го најдам линкот, ќе го стаам тука. Го имав сочувано за овој мод, ама го избришав.


Ed: Еве еден со подобрена графика, но мислам не е тој.
За овој погоре OMG... да стави линк ако го има, или по јутуП да се бара.

Уште еден, стим линк.
 
Последно уредено:

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.800
Поени од реакции
4.413
Од форумов ги извадив http://www.overclock.net/t/412389/official-screenshot-of-your-games-thread/14930

од овие два поста :
http://www.overclock.net/t/412389/official-screenshot-of-your-games-thread/14930#post_19931558
http://www.overclock.net/t/412389/official-screenshot-of-your-games-thread/14930#post_19931676

Каде што е даден модот за 2рата и 3тата слика што ги имам постирано, но не и 1вата и 4тата кои изгледаат пореално.
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.016
Поени од реакции
4.959
Може на 10-ка. Не треба да прави проблем.

Сега ја инсталирав(steam), се пушти без проблем.
 
Последно уредено:
На врв Bottom