Fasty
Поени од реакции
47

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не сум легенда, него работев во Шпиц а сега сум во друг медиум, така што ми се делумно познати работите во новинарството, како според регулативите треба да биде, а како е. И тоа со приложувањето докази беше за - докази дека сум женско лол :D... И не фурај така лош шовинистички филм - женско паметно... Лошо делуе. Поздрав!
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Fasty
  Fasty
  Fasty
  300? пола држава ...како и да е убаво е да се има контрола на јавното мислење во раце .. ама ајде ти биди здрава личност во нездрава околина ..т.е и тоа се може .. али реткост е.. се испочитувани таквите фацки ..максималнно квалитетно мислење .. АМА ШТО ..на форум е сепак .. во живо да се збереме сите и да има теми вака и групи негде во качифи секоја тема свое сепаре :)
  Пеам на свадби
  Пеам на свадби
  Ти колкав/а си и што учиш/имаш завршено?
  Fasty
  Fasty
  Машко .. 174 см !
  16према17 години горд на истото..број да ти дадам ли мој во инбокс?..би било ОДЛИЧНО и екстравагадно да продолжам со тебе реална комуникација
  Lad, надобронамерен совет, прво види темата дали постои па после отварај. Оваква тема за врски у далечина имаш..
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Fasty
  Fasty
  Fasty
  ЌЕ ЈА СПОЈАТ ..ти само давај мислења ќе ја спојат паметни се они имаат јаки функции :)
  Saladin
  Saladin
  јас одамна дадов мислење на таа тема и како што гледа, сеуште ми е слично со тоа така да ќе се воздржам од секаков коментар.
  Fasty
  Fasty
  хмм..нека ги спојат темите бе whatever
  само мали секси паузи ми давате администратори О клети да сте ..да одите во мајчината прегратка !
  King B
  King B
  ги нервираш изглеа :/
  Fasty
  Fasty
  mozda
  Да не те шокираше мојата исповед,па ја снема темата?
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Fasty
  Fasty
  Fasty
  ТВОЈАТА ИСПОВЕД СЛОБОДНО НАПИШИ ЈА ВО ИНБОКС -МАЛИ ФРКИ СО АДМИНИТЕ
  Fasty
  Fasty
  ме занима многу твојата исповед
  ТОА НА АВАТАР <- Е МАШИНЧЕ ЗА МЕШАЊЕ И ВАРЕЊЕ НА КАФЕ А ЈАС СУМ ТЕО ДРАГО МИ Е :)
  Fasty, што е ова на аватар?
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Fasty
  Fasty
  Fasty
  хаххаахахха не ме банирај не е ЕРОТСКО аххахах машинче за мешање и правење на кафенце ..и во потпис иам за кафето неколку зборови ...пијам кафе од кригла и сум зависен од истото затоа е тој муабет
  I
  Ilumious
  Не бе, нема банирање, само ме интересираше што е :)))
  Fasty
  Fasty
  НП пишав и статус .. Види ги темичкиве пушти мислење ојдов јас :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom