Grand Theft Auto V

Член од
27 септември 2010
Мислења
1.082
Поени од реакции
870
Погледнете го делот кога еден постар човек гледа накај градот.Многу личи на Томи ама остарен.Најверојатно ќе биде Томи шо многу ми се допага,ми се допага што нема да биде некој црнец ко у Сан Андреас,нема да биде она gangsta тука баш онака мафијашка.Позз :)
 
Член од
31 мај 2011
Мислења
211
Поени од реакции
75
Нема да се игра со Томи, нов лик ќе се игра.
PC излегува на ист ден со конзолите и ќе биде многу посредена (пооптимизирана) од IV.

SPOILERS AHEAD:



Ова се врти веќе 2-3 дена по интернет, така да не е правено после трејлерот...Досеа дел од тоа шо пишаа се виде во трејлерот, ваљда и останатото е вистина. :)
 

krume1995

Гејмер
Член од
2 декември 2008
Мислења
308
Поени од реакции
13
Значи од тоа што успеав да прочитам низ нет,
кје имало кучиња?


типов многу личел на Нико од 4ката? бидејки има слична јакна?
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.009
Поени од реакции
6.040
Нема да се игра со Томи, нов лик ќе се игра.
PC излегува на ист ден со конзолите и ќе биде многу посредена (пооптимизирана) од IV.

Ова се врти веќе 2-3 дена по интернет, така да не е правено после трејлерот...Досеа дел од тоа шо пишаа се виде во трејлерот, ваљда и останатото е вистина. :)
Баш прееска најдов ова и го постирав 2-3 страни поназад.
Не ми се веруваше дека протагонист би бил Томи, од проста причина што би бил премногу стар за такво нешто. Според gtawiki тој е роден во 1951 година, и би имал 60-61 година доколку оваа GTA би имала дејство според годината во која излага.

Инаку, доколку е вистина не ми се допаѓа споилерот во кој се спомнува
In the end.............
Иако тоа би било интересно да се види.

Играва ќе го има истиот engine како и GTA 4, RAGE, што според мене оваа игра не би имала којзнае колку поголеми побарувања од горенаведената.
 
Член од
12 октомври 2011
Мислења
1.942
Поени од реакции
711
Играва ке ја симнеш кога ке излези официјално, или ден потоа.
А четворката симнија од торент, забрането е пиратерија на форумов:)
Ќе ја симнам,ама како да ја инсталирам е проблемот...ја симнав ГТА-Софиа,ама незнам како да ја инсталирам..
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.551
Поени од реакции
2.128
Ќе ја симнам,ама како да ја инсталирам е проблемот...ја симнав ГТА-Софиа,ама незнам како да ја инсталирам..
Па нема во играта readme фајл? Прочитајго него и ке сватиш. Н е некоја голема филозофија инсталирањето само треба да ги пратиш сите чекори.
Ако заглавиш пак пишија верзијата на гугл и види некое клипче како се инсталира:)
 
Член од
13 јули 2009
Мислења
534
Поени од реакции
243
Uzivaj si i misli deka bas taka ke bide. Pa malku logika naratorot na trailerot e i glavniot protagonist. Dali ti lici glasot na latino amerikanec barem malku ili ti lici na nekoj koj ima 40+ godini i ni malku ne nalikuva na likot koj ti go opisuvas.
 
Член од
14 ноември 2010
Мислења
708
Поени од реакции
140
Не изгледа лошо...но да не се возбудуваме премногу однапред.
 
Член од
13 јули 2009
Мислења
534
Поени од реакции
243
Plus noopecot pisal deka trailerot trae 1.04 a ustvari trae 1.25 i deka duri na krajot od trailerot protagonistot prozboruva a ustvari to se slucuva od pocetokot vo vistinskiot trailer. A za toa deka ke iskoci vo isto vreme za pc,ps3,360 ne e potreben komentar.
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
1.082
Поени од реакции
870
Сега кога го гледам Треилерот на Гта Сан Андреас се смеам а порано се пред 10 години се дивев :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom