Game of Thrones

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.501
Поени од реакции
33.643
Само едно предупредување за оние што откако ќе ја изгледаат епизодава ќе се затрчаат да споделат импресии тука:
Ако прочитам макар најмало спојлерче утре сабајле кога ќе станам, ќе родам сенка и ќе ја пратам сите да ве среди. Така да си знаете.
Поздрав.
De bre..
 

Eddard Stark

Lord Snow
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.220
Поени од реакции
2.540
Така си реков и ја за епизодата со Red Wedding... :unsure:
Само што ја изгледав.
И секој пат кога го доживувам настанот, само расте интензитетот на емоциите, наместо да се намалува. Proper rage.
Ќе се пие кога ќе си го добијат Freys тоа што им следува. Мислам барем едно такво мало задоволство, барем тоа да го добиеме од серијалов. Не е многу.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Само едно предупредување за оние што откако ќе ја изгледаат епизодава ќе се затрчаат да споделат импресии тука:
Ако прочитам макар најмало спојлерче утре сабајле кога ќе станам, ќе родам сенка и ќе ја пратам сите да ве среди. Така да си знаете.
Поздрав.
А зошто да ја отвараш темата кога ќе станеш без да ја изгледаш епизодата...објасни ми ја таа потреба.
 
Член од
30 јануари 2011
Мислења
1.264
Поени од реакции
1.079
Само едно предупредување за оние што откако ќе ја изгледаат епизодава ќе се затрчаат да споделат импресии тука:
Ако прочитам макар најмало спојлерче утре сабајле кога ќе станам, ќе родам сенка и ќе ја пратам сите да ве среди. Така да си знаете.
Поздрав.
Не ја капирам поентата да влезеш во темава без да ја изгледаш епизодата, али ти си знаеш најдобро.

Сигурно овде утре нема да се пишува за како Калиси се породи со драгоните, туку за новата епизода...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Џинџерке, на своја одговорност си влагаш, ако се чека сите да ја изгледаат ехеее... :) Изгледај ја па влези и сподели импресии, секако дека има народ што ќе ја гледа сабајле во 7, некои во 3, некои дури во 9 вечер после работа. Се надевам сфаќаш :)
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Само едно предупредување за оние што откако ќе ја изгледаат епизодава ќе се затрчаат да споделат импресии тука:
Ако прочитам макар најмало спојлерче утре сабајле кога ќе станам, ќе родам сенка и ќе ја пратам сите да ве среди. Така да си знаете.
Поздрав.
Зашто да се пуштиш на темава ако ја немаш гледано? Ќе гледаш возбуд1 емотикони? :D
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Зашто да се пуштиш на темава ако ја немаш гледано?

САКАМ МИКСЕР!
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Јас ќе ја гледам утре вечер, најрано шест попладне за жал, работа тоа ти е. Штета што ја даваат у понеделник сабајле, да беше у петок во истиот термин немаше да ми биде проблем уште во пет сабајле да ја изгледам.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.501
Поени од реакции
33.643
Зашто да се пуштиш на темава ако ја немаш гледано?

САКАМ МИКСЕР!
Со кој си дома? Сигурно ли ова ти е првпат? *драган вучич стил*

Ајде, вратете се на хајпот. :)
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Сеа бива спојлери? Или да ставаме спојлери у спојлери? Или да нема спојлери?
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.290
Поени од реакции
12.644
Сигурни ли се информацииве дека кај 4 ќе испадне првиот торент?Да знам дали да спијам.:cool:
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Аман ми скокнавте сите, секако ќе ја изгледам уште одма штом ќе излезе.
Муабетот ми беше во врска со споилерите пошто како што памтам правилото беше првиот ден откако ќе излезе нова епизода да не се споилнува истата (ако не беше тоа правило на еден друг форум :) )

П.С: Зошто да се пуштиш на темава ако ја немаш гледано епизодата? (И ја сакам миксер!)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom