Game of Thrones

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.103
Поени од реакции
5.756
Стварно ми е многу тешко да верувам дека има луѓе што гледаат вакви серии со скокање сезони.... Па не гледате CSI бе да му ебам мајката...
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
Стварно ми е многу тешко да верувам дека има луѓе што гледаат вакви серии со скокање сезони.... Па не гледате CSI бе да му ебам мајката...
Ne skokav sezoni, skoknav edna, prvata.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
Btw kakvi ljuge ej, ke prasas nesto za sovet , trista gluposti iznapisaa eden asalen odgovor ne dobiv. Nesum vi kriv ja sto 8ma sezona zavrsi sranje :D

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Ne skokav sezoni, skoknav edna, prvata.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Што е поентата да ја гледаш првата кога го знаеш крајот?
Не ми е јасно како почнуваш со втора сезона. Ја гледаш Емилија со бебиња змејчиња, еј кул серија. Со закон треба да ве забранат ваквите, серија у живот да не изгледате.
 
B

Beginner

Гостин
Btw kakvi ljuge ej, ke prasas nesto za sovet , trista gluposti iznapisaa eden asalen odgovor ne dobiv. Nesum vi kriv ja sto 8ma sezona zavrsi sranje :D

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Lele ti odgovoriv ako si fan na Emilia aka Kalisi gledaj ja 1vata sezona ima nude sceni so nea. Neznam sto sakas poveke. Kako ocekuvas da ti e interesna 1vata koga si gi izgledal drugite.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.054
Ашим комшијава со ретка коса, поретки заби и македонијапат левел исунчаност до прерамки е пошармантен од оваа :(
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.336
Поени од реакции
57.926
Го достигнаа врвот во животот со серијата и сега кој се лечи од алкохол, кој од депресии... тежок ќе биде падот за некои.

На помладите во серијата мислам, овие постарите доаѓаат од други времиња, веќе имаат нешто зад себе и не се распаѓаат така лесно.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.793
Поени од реакции
33.608

Kajgana Shop

На врв Bottom