..:: For Code Lovers - See All The Secret Codes ::..

Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
moze mala pomos so windows mobile ver.7.5, koga odam na marketplace mi bara nekoj ID, se logiram na hotmail na telefonot i koga sakam da simnam nesto mi vika nemozes , bidejki ovoj mail e za deca napraven logiraj se na xbox ili na live.com i togs simni, na xbox se vleguva so istiot hotmail i pak nesaka
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
moze mala pomos so windows mobile ver.7.5, koga odam na marketplace mi bara nekoj ID, se logiram na hotmail na telefonot i koga sakam da simnam nesto mi vika nemozes , bidejki ovoj mail e za deca napraven logiraj se na xbox ili na live.com i togs simni, na xbox se vleguva so istiot hotmail i pak nesaka

погрешна тема..си активирал windows live id services?

ако е ова што пишав треба да ти бара еден клуч после куцањето на мејлот и пасвордот.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
moze mala pomos so windows mobile ver.7.5, koga odam na marketplace mi bara nekoj ID, se logiram na hotmail na telefonot i koga sakam da simnam nesto mi vika nemozes , bidejki ovoj mail e za deca napraven logiraj se na xbox ili na live.com i togs simni, na xbox se vleguva so istiot hotmail i pak nesaka
Го среди проблемот?
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
И не влегуваш на маркетот? Емаил адресата во сетингс барај гоја година имаш пишано на датум кога си роден. Можеби имаш грешно и тука ти прави проблеми. Пукни 1960 таму :)
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
И не влегуваш на маркетот? Емаил адресата во сетингс барај гоја година имаш пишано на датум кога си роден. Можеби имаш грешно и тука ти прави проблеми. Пукни 1960 таму :)
vo marketot vleguvam gi gledam aplikaciite ali koga sakam da intaliram mi vika nemas live id a neli toa e ako imas mail na live.com ili hotmail.com ili ova e sosema razlicno
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
vo marketot vleguvam gi gledam aplikaciite ali koga sakam da intaliram mi vika nemas live id a neli toa e ako imas mail na live.com ili hotmail.com ili ova e sosema razlicno
Не де тоа ти треба, да имаш адреса на hotmail.com отвориси нова 1 минутка работа. Ќе ти ги среди проблемите.
 
Член од
17 септември 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
mi treba pomos okolu dekodiranje na nokia c1, dali ima nekakva sansa da mi pomognes ... se bara unlock code?
 
Член од
27 септември 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
ke moze nekoj da mi kaze kako da vratam mobilniot nokia n8 na fabricki podesuvanja ? ... koga idam na toa mi bara nekoj kod .. i najdov toj kod *#7370# i uste 1 dr no i na dvata potoa mi pisuva sifra blokade .. . znae nekoj da mi kaze taa sifra ???
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
ke moze nekoj da mi kaze kako da vratam mobilniot nokia n8 na fabricki podesuvanja ? ... koga idam na toa mi bara nekoj kod .. i najdov toj kod *#7370# i uste 1 dr no i na dvata potoa mi pisuva sifra blokade .. . znae nekoj da mi kaze taa sifra ???
12345 ... ако не, најдобро направи си со копчиња на исклучен телефон

 

Kajgana Shop

На врв Bottom