Football Manager 2016

C

Castiel

Гостин
ќе се стрпите малку за по торенти...И така првите пиратирани верзии ќе крашнуваат...може и месец да помине дур ја опраат ко што треба.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
ќе се стрпите малку за по торенти...И така првите пиратирани верзии ќе крашнуваат...може и месец да помине дур ја опраат ко што треба.
или многу повеќе од месец,со секој апдејт ќе се појавува по уште некој ерор и ќе не може да се игра.
нека ја средат боза да биде,неам намера да купувам нов компјутер ако го искршам овој сега поради некој ебан краш дамп :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.098
Поени од реакции
16.298
Едитoрoт излезе нa kat јa имa и целa верзијa aмa без крaк зa игрaтa пиши дa сме се стрпеле мaлце :)

Sent from my LG-MAGNA
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
Скидроу е пизда , едини кој работи на играта е MKDEV, кракот го има средено уште работи ама веќе 70% му е среден, уште имињата

Линк: http://mkdev.info/
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.291
Се жалите дека немало пари, а играте не-пиратирана ФМ.. :D


Како ви изгледа играва? Бољи од 15ка? Тоа Create a team/club/уатевр, изгледа интересно, го има проано некој до сега? Има некои cheesy моменти што те тераат да фрлиш монитор? :D
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.098
Поени од реакции
16.298
На скидроу ама бета крак мме. :/ Играта ја стартува, со сменети имиња.
Бета, бета битно да не крашнува... Ако не крашнува кажвај кај да барам давај линк :D[DOUBLEPOST=1448767365][/DOUBLEPOST]
Скидроу е пизда , едини кој работи на играта е MKDEV, кракот го има средено уште работи ама веќе 70% му е среден, уште имињата

Линк: http://mkdev.info/
Скидроѕ ме извади од такт со 15ката мислам беше очигледно беше дека париња имаше земено да не го извади кракот пред одреден апдејт, му искарав се на фб страничето и unlike манав :D не оти му смени нешто ама задоволство ми беше кога видов деак еден тон луѓе истото му го пишеа. Некни пак го лајкнав :D[
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.237
Поени од реакции
5.162
Ваљда ќе искочи добар крак а? Не им давам пари на енглезиве само за нов скин и транфер упдејт. Шо убаво ништо посебно не мењаат а пари си зимаат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom