Football Manager 2016

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924
Бетава излезе денес. Ready to play ми е, ќе ја пробам утре :icon_mrgr:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.164
Поени од реакции
84.871
Зависност менаџер 2016

Ќе ја има Парма годинава ?
 
Член од
11 март 2015
Мислења
1.117
Поени од реакции
982
Бара нешто посебно за инсталација? И дајте добар торент!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Kakov crn torrent baras, betata e za.pre order samo
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Не се разбирам извини...За 15 бара некои такви срања или може слободно да си ја симнам од нет ?
15 можеш, веќе е и стара. 16 би требало да искочи на торент ама искрено не се знае кога. Може и утре да ја има а може и по 2 месеца. Откако направија со Стим да се игра, секоја година е бинго.
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Не игра тоа никаква улога.
Па не би рекол. Почни како невработен со искуство и атрибути на најниско можно ниво и види дали асален тим ќе те земе. Ќе треба да бидеш ЛЛМ, односно да те земе некој тим од Конференција и слични сеоски фудбал лиги. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom