Football Manager 2014

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Столе си направи кариера, се напуни пари и сега кај мене у лига си е меѓу најдобрите голмани :DДечки има излезено апдејт од трансферите?
Апдејтот е од синојќа, еве го линкот.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Каде треба да се стави апдејтот?
Во фолдерот на СИ па ФМ14 и после ако немаш editor data фајл ќе го направиш и ќе го ставиш:
C:\Users\f\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\editor dataC:\Users\f\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014\editor data
 
Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Го форматирав компјутеров, па сега сакам да замолам некој да ми прати се торенти што треба да се симне доколку има, не можамд а листан наназад, апдејти нешто ако има и македонска лига. Има пиво од мене тој што ќе ми помогне. :)
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Работи со пиратска верзија?
Да да, се си работи само стај го таму кај што пишав погоре

Го форматирав компјутеров, па сега сакам да замолам некој да ми прати се торенти што треба да се симне доколку има, не можамд а листан наназад, апдејти нешто ако има и македонска лига. Има пиво од мене тој што ќе ми помогне. :)
Ќе ти пратам по пп све тоа само за нашава лига треба да побарам
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Rulli, Gil и кој и да ти е најдобар wing back у тим
Рули има 36 години и сеуште е одличен на гол
Jerónimo Rulli_ Development Training.png


Бустаманте мислам дека го земав уште на 18 години од еден чилеански тим на препорака на скаут,сега на 24 години ми е еден од главните играчи во тимот.
José Luis Bustamante_ Development Training.png


Фанели ми е извадок од младинската школа,еден од ретките кој не сакав да го пратам на позајмница и сакав да му дадам шанса во првиот тим.Има одлични оценки за неговите 19 години
Giacomo Fanelli_ Development Training.png


Гил го земав како слободен играч,т.е му истекуваше договорот со Атлетико Минеиро.На 18 години го земав и до неговите 21 година се разви драстично,па морав да продадам италијанец и стандарден првотимец за тој да добие шанса.Сега за сега одлично се покажува,има луди оценки
Gil_ Development Training.png
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Me2

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.924

Penaldo at his best :icon_mrgr:

Леле каква карма добив на нредна утакмица :pos::pos:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom