Football Manager 2014

Член од
23 март 2009
Мислења
6.193
Поени од реакции
4.400
Момци ми треба помош,па ќе ве замолам доколку некој од вас може да ми испрати торент од 2014 и инструкција како да го инсталирам,и до колку не може да се инсталира нека ми прати торент од 2013.Благодарам.
Барај nosteam официјална страна ги имаш сите верзии на Фм....
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Дајте линк од македонска лига, по можност да ја има и трета, а и не мора, со логоа со такви џиџани работи. И кој е по асален пач? 14.2 арен? 14.3 мејби?
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.051
Поени од реакции
1.524
Може некој по пп да ми го прати најновиов пач, никад не сум имал работа со пачови (за фудбал менаџер) нит па знам кои се добри кои не, па да ми среди работа некој би било топ.Фала однапред(y)
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.736
Поени од реакции
1.261
Untitled.png
Бидејќи имам селектирано само Италија и Сериа А, дали ова значи дека можем само на италијанските тимови да бидем тренер?
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.770
Поени од реакции
11.865
Прегледај го приврзокот 110413
Бидејќи имам селектирано само Италија и Сериа А, дали ова значи дека можем само на италијанските тимови да бидем тренер?
да. Можеш и да си додаваш други лиги во Add/Remove Leagues но ќе ти се додадат/избришат по крајот на сезоната.

П.С. Да не ја згреши темата? Ова на фотката ти е ФМ 15 :)
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.736
Поени од реакции
1.261
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
511
Инсталирав направив крак се како шо треба, ама има други имиња на играчи а и моето од John Galt е сменето во Astrogildo Troeto :D
Како да направам апдејт во 14.2.1 ?
Чаре?
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
511
Последно уредено:
Член од
17 јуни 2015
Мислења
18
Поени од реакции
2
да не знае некој нешто за овој проблем
ја инсталирав играта и ја кракував и стискам на иконата да се пушти играта ама ништо не се случува.не се пушта играта
ако некој нешто знае во врска со ова нека пише фала однапред. :D (имам windows 7)
 

Mercury

ФК Победа
Член од
23 септември 2013
Мислења
1.039
Поени од реакции
481
Малце е заостаната играва ,ама како да ги средам имињава
 

Sasa Ilic

Jeбач нероткиња.
Член од
24 август 2016
Мислења
1.591
Поени од реакции
2.469
Другари некој да не го има пачот со македонската лига за ФМ 08 иили ФМ 14. Однапред Ви благодарам :)
 
На врв Bottom