Football Manager 2010

creator_92

haker4e
Член од
16 јануари 2009
Мислења
188
Поени од реакции
3
здр ја симнав фифа менагер 2010 и ја инсталирав се и сега за уклучување ми бара регистратион коде ај ако може малце помош фала
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
здр ја симнав фифа менагер 2010 и ја инсталирав се и сега за уклучување ми бара регистратион коде ај ако може малце помош фала
Football Manager е посебна игра, различна од Фифа. Темава е за неа.
За Фифа Менаџер прашај си на општата тема, тука.
 

creator_92

haker4e
Член од
16 јануари 2009
Мислења
188
Поени од реакции
3
ја симнав и фоодбал менагер 2010 и ми бара продукт коде најдов два али ен ги фајка ај ако може некој да помогне
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Некој што знае ако може да ми помогне со играње менаџер преку хамачи.Вчера со еден другар 1 и пол се влечевме и пак нејќеше:smir:
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
Објаснување имаш во оваа тема.

Штета што имаше малку заинтересирани, никогаш не одигравме некој турнир, само јас и уште двајца по 2-3 утакмици одигравме. :)
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Објаснување имаш во оваа тема.

Штета што имаше малку заинтересирани, никогаш не одигравме некој турнир, само јас и уште двајца по 2-3 утакмици одигравме. :)
Фала за помошта само имам уште едно прашање
Дали со следење на твојот водич ќе можам да играм фм08 зашто 10 нешто нејќе да ми се пушти тапа пц имам:pipi:
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
Фала за помошта само имам уште едно прашање
Дали со следење на твојот водич ќе можам да играм фм08 зашто 10 нешто нејќе да ми се пушти тапа пц имам:pipi:
99% сум сигурен дека ќе може. :)
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Фала за турторијалот сеа ќе видиме дали ќе профункционира
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Што е со играва, ми дава дека играчов не е повреден, а не може да игра ниту тренира. Пишува дека е отсутен до крај на сезона заради медицински проблеми.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Што е со играва, ми дава дека играчов не е повреден, а не може да игра ниту тренира. Пишува дека е отсутен до крај на сезона заради медицински проблеми.
Кој играч ? Буонаноте ? Јас имав ист проблем со него, и на крај дознав дека имал сообраќајка во real life и со пачот го направиле unavailable до крај на сезона и во играта.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Кој играч ? Буонаноте ? Јас имав ист проблем со него, и на крај дознав дека имал сообраќајка во real life и со пачот го направиле unavailable до крај на сезона и во играта.
Да, Буонаноте -_-
 
С

сашенко

Гостин
Дечки, има ли за играва некој нов пач со најновиве трансфери сега што се оваа година? Ми треба за другарче едно..
--- надополнето: Nov 1, 2011 3:40 PM ---
Дечки, има ли за играва некој нов пач со најновиве трансфери сега што се оваа година? Ми треба за другарче едно..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom