Football Manager 2010 Online

Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.729
Поени од реакции
7.545
И јас сум за. Предлагам максимум 4-ца одеднаш оти ќе се чека премногу.
Само кажете Хамачи сервер и пасворд и одма влагам.
 
Член од
3 јуни 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Zdravo decki, i jas sum zainteresiran za online fm10, samo kratko prasanje, jas ja iam igrata orginal kupena taka da ne mi trebaat krakovi i slicni gluposti, correct?
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.924
Zdravo decki, i jas sum zainteresiran za online fm10, samo kratko prasanje, jas ja iam igrata orginal kupena taka da ne mi trebaat krakovi i slicni gluposti, correct?
Ти треба 10.3.0, заради трансферите и таквите работи. Крак не би требало да ти бара ако ти е оригинал. :)

Гоги, може и утре вечер, само гледај порано, петок е. Бар накај 9 да е. Утре вечер од 8 до 11 јас ќе сум дома. Ако сакаш пиши, а и некој друг ако сака. :)
 
Член од
3 јуни 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Да, да, иам 10.3 но проблем :) Ајде и јас сум утре за у 8 вечер, само кажете нетворк детали и слично
 

Ace-Nerazzuri

Професионалец
Член од
13 ноември 2009
Мислења
248
Поени од реакции
50
Ајде и јас сум за само кажете кое време и кој ден :salut:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.729
Поени од реакции
7.545
Дечки, не правете вака у петок у 8 навечер, најдобро време би било после ручек, од 5 до 8, така некако. Давајте предлози, па ќе се договориме.
 
Член од
19 септември 2008
Мислења
730
Поени од реакции
62
Добра иницијатива, баш ми се игра ама не знам како ќе се погодиме со времево
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.924
Вечер околу 9. Не можам пред тоа, цел ден нема да сум дома. Вечер од 9 до 10 ќе можам, кој сака и кој може нека ми пише мсн на профил, па ќе се договориме. Да повторам, само за да пробаме што како и ако се биде во ред ќе направиме турнир. :)
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.087
Поени од реакции
2.887
И мене ми одговара тогаш. Значи кај 9 часот. :smir:
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.087
Поени од реакции
2.887
Пробавме со jovanovski. Функцуонира добро, само што многу кочи. Игравме околу 30 минути, а поминавме само 10-15 дена од тие што се на ФМ. Е сега дали кочи толку многу затоа што имаме слаби компјутери, не знам.
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.788
Поени од реакции
1.292
:vozbud: поигравме малце со гоги супер е ич не кочи

само му ги собрав сите играчи со феенорд и избега :):baeh:
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.788
Поени од реакции
1.292
мене ич не ми кочеше за кај него не знам :):pos2:
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.087
Поени од реакции
2.887
Абе како да кажам, не кочи, ама оди многу споро. Ете пишав и погоре, игравме околу 30 мин. а поминавме само 10-15 денови на ФМ, и тоа без да играме утакмица.
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.924
А средивте Firewall, Force Continue, Antivirus... ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom