Football Manager 2010 Online

Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
55
Има некој за играње ама најдоцна до 16 часот да завршима (заради светско)
Може и после 17.30 до 20.30
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.924
Игравме ние пред 2 дена, сега не бев тука.
Ај кога ќе заврши СП може и 3-4ца лига да играме, сега стварно немам време.
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Ајде ако сака некој да играме мрежно,да се договориме повеќе души и може да играме
 
Член од
16 јули 2010
Мислења
2.745
Поени од реакции
1.813
aj помош ве молам

значи го симнав печ 10.3.0 симанав крак кој што е претходо даден горе го симнав и хамачи
истото му го симнав и на другар ми (се е во ред функционира ви благодарам за програмцињата ми помогнаа доста)
креиеасе и тој network и јас си ги разменивме
одам во fm>network и во делот каде што треба да стои неговиот сервер нема ништо го направивме сето ова обратно
и ништо
ај сега ако знае некој сто е проблемот нека ни помогне
а доколку му успее би сакал да ви се приклучам во васата лига се разбира доколку ме примите:smir:
ви благодарам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom