Football Manager 2010 Online

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.788
Поени од реакции
1.292
А средивте Firewall, Force Continue, Antivirus... ?
едвај успеавме да започнеме:pos2: антивирусот беше уклучен а и фајр волот мислам а ова форс континиун...не се сеќавам што му направив:pos2:
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.924
Ај ќе пробаме во недела таму, утре цел ден сум на свадба. Го чекав Гоги прееска, ама го немаше. Добро, барем функционира. Ама да сте сределе се, подобро би било. За почеток одлично. :)
Ајде се читаме во недела и немој да претерате со играње, имајте милост. :)
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.823
Поени од реакции
21.934
На хостот не му кочи,нормално.На тој што се приклучува,исто е нормално да му касни некои 2-3 секунди.Еве јас играм со другар,полека влегуваме во 5та сезона :tv:
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
дај кажете ова на хамачи напраив акаунт.треба нешод а симињамс еа????ајде и ја ќе играм,играм 10 години менџер веќе.

--- надополнето ---

средив со hamachi.кажете коа сте спремни да поиграме малце.можам да креирам и јас бидејќи иам добар компјутер.:smir:
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.924
дај кажете ова на хамачи напраив акаунт.треба нешод а симињамс еа????ајде и ја ќе играм,играм 10 години менџер веќе.

--- надополнето ---

средив со hamachi.кажете коа сте спремни да поиграме малце.можам да креирам и јас бидејќи иам добар компјутер.:smir:
Може да играме вечер ако сакаш. :)

И ајде да направиме едно турнирче. Ќе се игра само со 2 тима. Прво едниот ќе игра со Атлетико Мадрид, на пример, другиот со Валенсија. Потоа обратно. 4 души ако сме полуфинале и финале само. :( Ако сме 8 или повеќе ќе биде супер и многу поинтересно. За да одиграме еден натпревар нема да треба ниту еден цел саат. Ќе закажеме пријателска меѓу двата клуба кои ќе ги избереме на почетокот на сезоната и ќе играме. Ако има заинтересирани супер. Ако нема, никому ништо. Пријавувајте се. :)

1. Devil_guy
 

Cthulhu^

даркер и пол
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.080
Поени од реакции
500
Значи се скинав од пишуење по темиве за FM, и абер да се немало за сериозно играње у мрежа... Дајте нека се пријави некој со опасен PC за да биде сервер и одма ќе избереме кои првенства ќе ги играме, за термините се знае, компромис... Ама пусти страв, јебеш га...
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.924
Тоа и ја викам, демек имаше повеќе заинтересирани, отворив и тема и пак ги нема никаде. Не мора со лига да почнеме, може и турнир како што спомнав ако немаат толку време за цели сезони да играме, ама јебига...
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.788
Поени од реакции
1.292
а како може без лига ќе ми објасне некој? денес сум слободен може да изиграме :)
мсн:vaskojovanovski@live.com
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
1.992
Поени од реакции
1.924
Почнуваш сезона. Ако таа започнува на 3 јули како што беше за Англија мислам, закажуваш пријателска за недела-две и играш против другиот. Потоа давате отказ во своите клубови и го преземате клубот на противникот. За вториот натпревар може и нова кариера/сезона да се почне. Така барем изгледа организацијата на странските форуми. :)
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Утре од 18 до 20 часот.т.е денес веќе.јас играм.пријавујте се.Ќе креирам иам јак комплутер:smir:

1.Ивица Juve

--- надополнето ---

секој ден читам никој нишо не пишуе у пм.дајте да се плескаме малце.:vozbud:
 

Cthulhu^

даркер и пол
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.080
Поени од реакции
500
Аиде тогаш читамо се у 18:00...
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
ја сум тука 1 саат пред договореното.Ќе видиме после шо ќе биде.:smir:
 
Член од
7 мај 2009
Мислења
710
Поени од реакции
55
Денес од коа заврсува втората утакмица светско па до почеток на третат сум слободен адд ме на мсн
 

Kajgana Shop

На врв Bottom