Football Manager 15

StarScr3am

Ѓавол
Член од
22 септември 2009
Мислења
798
Поени од реакции
219
Сакате млад Poacher ? Александар Митровиќ за 15 милиона ги млати голманите.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Иначе кога ви доаѓаат да ви се жалат играчите за нешто, колку повеќе попуштате, толку повеќе ќе ве напињаат. It's a circle of life, fuck it.
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Иначе кога ви доаѓаат да ви се жалат играчите за нешто, колку повеќе попуштате, толку повеќе ќе ве напињаат. It's a circle of life, fuck it.
Изгради малку кариера, па после опнувај му, ако ти бара договор, не му го продолжувај, че видиш, нон стоп молчат. Јас најголем проблем имам кога сакам некој да отпуштам, а тој крева светска војна за да остани, како да нема клубови кај да игра.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Имате ли проблем со повредите ?? Ги зедов Хамбургер и што да ви кажам мизерија и во реалноста а мизерија и на ФМ ...0 имаат буџет и морав од старт да го шитнам Јансен за да имам некоја пара а и самиот бараше трансфер во леверкузен .. Ме искинаа повредите по 3-4 нонстоп имам повредени тамам ќе се опорави еден го одмарам и следната утакмица пак повреден.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Дечки, веројатно е поставено прашањево поназад, ама ајде да не се навраќам, пак ќе прашам.

За целоснава верзија на Менаџер 15' , дали има некаде торент за симнување, ама да е проверен и да не крахира, туку да си е целосна верзија? :)
 
Ф

Флеш

Гостин
Дечки, веројатно е поставено прашањево поназад, ама ајде да не се навраќам, пак ќе прашам.

За целоснава верзија на Менаџер 15' , дали има некаде торент за симнување, ама да е проверен и да не крахира, туку да си е целосна верзија? :)
100 пати е одговорено прашањето од каде да симнеш на темава , те мрзи да прелисташ неколку страни во рок од 2/3 минути ....
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
100 пати е одговорено прашањето од каде да симнеш на темава , те мрзи да прелисташ неколку страни во рок од 2/3 минути ....
Ме мрзи. Ако сакав да прелистувам а да не прашувам, сигурно ќе го направев така, немаше да чекам ти да ми кажиш.
 
Ф

Флеш

Гостин
Секако дека си мрза , но колега , последните 10 страни од темава е постојано прашано истото прашање , каде да се симне ,дадено е одговор .... И друг пат полека малку со ставот , ти сугерирав дека можеш да прегледаш претходно страните .
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Секако дека си мрза , но колега , последните 10 страни од темава е постојано прашано истото прашање , каде да се симне ,дадено е одговор ....
А шо к*р, место да пишуваш поучни постови можеше да ми кажиш од кај да симнам.
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.546
Поени од реакции
3.845
А шо к*р, место да пишуваш поучни постови можеше да ми кажиш од кај да симнам.
http://www.nosteam.ro/index.php?topic=6625.msg143956#msg143956
Овде имаш се што ти треба, не се секирај не е само крак туку кога ќе ја стартуваш програмата откако ќе се симне пали торент и симнува :cool:
 
Ф

Флеш

Гостин
Не бе, тебе те учеле?
Да ,за разлика од тебе да не се однесувам како идиот .... Ти кажав ,пребарај последните 10 страни имаш разни солуции за забележани проблеми на играва, постојано помагам , не може постојано на секој поединец каде да се симне да му се одговара , темава е кратка од 21 страна , ти кажав 10 последни страни и дека нема да ти потроши ни 3 минути од времето , но ти одлучи со кој кур ти давам поучни постови .... Па после дебил сум и будала ме правите зошто мора агресивно да ти возвратам . Сами правите проблеми ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom