Football Manager и останати Manager игри!

Ф

Флеш

Гостин
Уште нема торент за 22?
плати си факинг 5 евра на АМАЗОН ПРЕМИУМ !!! ЕМ БЕСПЛАТНА ЈА ИМАШ 22ката ем АСАСИНС КРИИД ОРИЏИНС ТИ Е !!! СЕКОЈ МЕСЕЦ НОВИ ИГРИ .... башка можеш Амазон Премиум филмови да гледаш
Автоматски споено мислење:

 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.043
Поени од реакции
6.711
плати си факинг 5 евра на АМАЗОН ПРЕМИУМ !!! ЕМ БЕСПЛАТНА ЈА ИМАШ 22ката ем АСАСИНС КРИИД ОРИЏИНС ТИ Е !!! СЕКОЈ МЕСЕЦ НОВИ ИГРИ .... башка можеш Амазон Премиум филмови да гледаш
Автоматски споено мислење:

Ориџинс е помината на пс4, не знаев дека ФМ е free тука. Добра зделка е плус на време ми се дереш, завршува за 14 дена :D :D
 
Ф

Флеш

Гостин
Ориџинс е помината на пс4, не знаев дека ФМ е free тука. Добра зделка е плус на време ми се дереш, завршува за 14 дена :D :D
и пред недела дена дознав .... А ја симнав Ориџинс на црно :LOL: и ја плескам сега .... ФМ 20 играм сеа исто .... Да завршам и идам на 22 ... Лојал фанс синс 2010 :LOL:
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.265
Поени од реакции
3.619
За тие што знаат за што зборувам излезе новата дата база од зимски преоден рок за Championship Manager 01/02 ;)
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
За ПЦ има. Ама за Мак слабо. Последна верзија кракувана за МАК е од 2020.
ima li nacin da ja kupi eden od nas od allkeyshop i da ja delime?
Автоматски споено мислење:

Ja ima za 23Eur.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom