Football Manager и останати Manager игри!

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Последно уредено:
Член од
13 јануари 2015
Мислења
1.044
Поени од реакции
983
Ај некој нека каже ако ја има ФМ 2024 на пс5 како може да се внесат вистинските состави на Германија и Јапонија на играта?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom