Fantasy Premier League 2020/21

Член од
11 октомври 2010
Мислења
4.086
Поени од реакции
9.496
Јас го земав Антонио место Кејн дека нели повреден, а ете го стартер. :rolleyes:
Ццц, знаев дека ќе даде гол.

Сезонава е доста непредвидлива.
Само да сум меѓу први 300.000 ќе биде успех.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.974
Поени од реакции
48.171
После 5 натпревари Тотенхем вади клин шит. Нормално Даер не играл :(
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
3.812
Поени од реакции
10.914
Да ти ебам фантазито...Кејн на клупа, а Ридвелд аутоматски капитен. Се надевам ке бидам единствен кој ке извади добри поени од него.
 
Член од
30 ноември 2013
Мислења
1.966
Поени од реакции
3.490
Кога веќе се фалиме за поени на клупа, Калверт-Луин на клупа, Вилсон и Соучек во состав :) Среќа другиве во тим донесоа солидни бодови, ќе испадне океј коло на крај
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.586
Поени од реакции
37.368
Каков суртук овој Гундоган. Исто како КБД претходната.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.974
Поени од реакции
48.171
А пред 5 минути имав 3 бонус од Салах :/


...пред 2 кола го продадов Фоден пошто ништо поени не ми донесе додека го имав
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.594
Поени од реакции
82.344
Само Вернер бајовци мои
Ви реков :toe:

А глеј го Донев, ми мавнал лајк.....и го ставил Фернандеш капитен, а Салах вицекапитен, а на крај и двајцата со помалку поени од Вернер колово :toe:
 
Член од
9 мај 2008
Мислења
33.486
Поени од реакции
48.081
Ви реков :toe:

А глеј го Донев, ми мавнал лајк.....и го ставил Фернандеш капитен, а Салах вицекапитен, а на крај и двајцата со помалку поени од Вернер колово :toe:
Не сум приметил дека коментарот е за капитен. Вернер го имав од старт ама одма го продадов, па пак го земав во 5-6 коло и го чувам од тогаш :place:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.594
Поени од реакции
82.344
1612732953701.png

А на клупа го имам Таргет со 7 поени како трета замена..
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
3.812
Поени од реакции
10.914
Кого од сити предлагате, бидејќи немам ниеден играч од таму?!

П. С. Се мисалм Робертсон да го менувам за Диаз или Кансело.
Автоматски споено мислење:

ekipica.png
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.454
Поени од реакции
9.414
Кого од сити предлагате, бидејќи немам ниеден играч од таму?!

П. С. Се мисалм Робертсон да го менувам за Диаз или Кансело.
Стоунс ти е поевтина варијанта од двајцата, чини 5.2 и во последно време е доста стандарден.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
3.812
Поени од реакции
10.914
Сити, Барнли, Фулам и Евертон инаку играат дупло коло...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom