Facebook Messenger

Се "предадовте" и ја инсталиравте?


  • Вкупно гласачи
    81
Член од
15 март 2013
Мислења
955
Поени од реакции
620
Еј кул работа е ова.Го користам уште дента кога се најде на маркетот.
Незнам но мене ми е баш о.к.

(y)
 
Член од
23 март 2014
Мислења
1.471
Поени од реакции
1.242
Абе не се замарате сите, као демек сте немале што да криете, али некој сега јавно да ги постира на форумов вашите слики, пораки, видеа и се што имате на телефон и компјутер има да плачете како мали деца.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.636
Поени од реакции
38.816
зошто нема во анкетава опција ја инсталирав зошто сакав? Го имам месенџерот уште од кога е искочен, и сум немал ни најмал проблем за разлика од баговитата фб апликација која лагира како луда.
 
Член од
23 март 2014
Мислења
1.471
Поени од реакции
1.242
зошто нема во анкетава опција ја инсталирав зошто сакав? Го имам месенџерот уште од кога е искочен, и сум немал ни најмал проблем за разлика од баговитата фб апликација која лагира како луда.
Не се работи за проблем со апликацијата, туку се работи за шпионажа, некој таму ги има сите податоци за тебе, знае кога на мочање си бил. Тебе не ти смета тоа, така?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.636
Поени од реакции
38.816
Не се работи за проблем бе, туку се работи за шпионажа, некој таму ги има сите податоци за тебе, знае кога на мочање си бил. Тебе не ти смета тоа така?
кој ги има бе? циа?:ROFLMAO:
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
Не се работи за проблем со апликацијата, туку се работи за шпионажа, некој таму ги има сите податоци за тебе, знае кога на мочање си бил. Тебе не ти смета тоа, така?
Чим знај то, значи ко ќе снемам тоалетна а сум на голема ќе има кој да ми донеси. Гледајте малце и на позитивната страна.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.626
Поени од реакции
14.401
зошто нема во анкетава опција ја инсталирав зошто сакав? Го имам месенџерот уште од кога е искочен, и сум немал ни најмал проблем за разлика од баговитата фб апликација која лагира како луда.
Што телефон имаш ако не е тајна?
 
A

Avenger99

Гостин
Катастрофа е. WP8 користам и прв пат пред 2 дена инсталирав месенџер и никако неможам да се навикнам.
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Не планирам да ја инсталирам, не од страв дека не знам кој таму ќе ме следи и такви глупости, туку затоа што ми е доста од глупи апликации. За chat имам вибер, а ако некогаш имам некоја порака ќе си отворам фејсбук преку browser и завршена работа.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.626
Поени од реакции
14.401
Не може секој ајфон да си купи и да биде напред со технологијата..:D
А кој спомна Ајфон и кој модел? Реков дека на iOS, а ако не знаеш iOS се користи на повеќе уреди освен Ајфон
 

Kajgana Shop

На врв Bottom