Facebook Messenger

Се "предадовте" и ја инсталиравте?


  • Вкупно гласачи
    81
Член од
18 јануари 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
Проблемов понекогаш е различен ,значи пораките не се праќаат..А сеуше има Wifi мрежа ,на други апликации Instagram,Snapchat итн итн сака а Messangerot нејќе или па после одреден период пак ќе се прааќат порака и тоа ќе трае 10-20минути и пак одпоново нејќат и кога ќе го исклучам Wifito и пак го вклучам за да се прати пораката се јавува Waiting to network и тогаш се праќаат пораките ,ќе дојде интернет и пак 20 мин и прекинува..Зошто не може цело време да се праќаат ?
Помош?
 
Член од
5 јануари 2014
Мислења
44
Поени од реакции
78
Со последните две верзии на месинџер се случуваше тоа, истото е и кај мене. Го апдејтував и се среди.
 
Член од
14 декември 2015
Мислења
12
Поени од реакции
1
Напрај Reset телефонот има вирус во кодови на ви-фи

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Pustiv poraka preku mesenger na nekoj sto ne MI e prijatel na Fb.
Dali ako ja procitat porakata ke ja pokazit seen. Ili da baram drug nacin poso epten MI e vazno da ja vidit.

Sent from my D2403 using Tapatalk
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
Pustiv poraka preku mesenger na nekoj sto ne MI e prijatel na Fb.
Dali ako ja procitat porakata ke ja pokazit seen. Ili da baram drug nacin poso epten MI e vazno da ja vidit.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Може да ја прочита, а да не ти покаже seen. За да ти покаже треба да ја прифати.

Sent from my Note 3 [SM-N9005] using Tapatalk
 
Член од
12 март 2015
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.215
what the fuck???????? сам се смена интерфејсот.
чаре за враќање назад?

upload_2017-1-13_20-34-45.png
 

login.php

404 Error on index.php
Член од
5 јуни 2009
Мислења
696
Поени од реакции
28
Кај мене се е во ред само што многи батерија ми јади ко улава али и онака секој ден го полнам телефонот :D
 
Член од
25 јули 2015
Мислења
243
Поени од реакции
95
Проблемов понекогаш е различен ,значи пораките не се праќаат..А сеуше има Wifi мрежа ,на други апликации Instagram,Snapchat итн итн сака а Messangerot нејќе или па после одреден период пак ќе се прааќат порака и тоа ќе трае 10-20минути и пак одпоново нејќат и кога ќе го исклучам Wifito и пак го вклучам за да се прати пораката се јавува Waiting to network и тогаш се праќаат пораките ,ќе дојде интернет и пак 20 мин и прекинува..Зошто не може цело време да се праќаат ?
Помош?
ми се иде да го фрлам телефонот поради тоа , колку ме нервира
 
Член од
5 мај 2018
Мислења
5
Поени од реакции
0
Здр. мала помош ако може, месеџерот ме зеза. НЕ ми покажува некој пријатели пред колку време биле вклучени, само кога пишуваат со други па свете зелено и потоа ги снема нема пред колку време биле онлине. Значи не се стават офлине па да ги нема,видов дека не е до тоа.. ај мала помош, што е работа? 100.JPG
 
Член од
29 август 2017
Мислења
134
Поени од реакции
67
Здр. мала помош ако може, месеџерот ме зеза. НЕ ми покажува некој пријатели пред колку време биле вклучени, само кога пишуваат со други па свете зелено и потоа ги снема нема пред колку време биле онлине. Значи не се стават офлине па да ги нема,видов дека не е до тоа.. ај мала помош, што е работа? Прегледај го приврзокот 190177
И кај мене е така напати. Ама кога ќе стиснам на i горе десно, таму ми пишува пред колку време биле онлајн.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.477
Поени од реакции
40.367
За демначите да не се замараат многу па го исклучиле ваљда
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.477
Поени од реакции
40.367
ма нејке ушто не пробав, и фб и месенџер ги бришев и поново и пак нејќе. И од друг телефон пробав, па лап топ и пак исто ми дава, чаре ке има ли ?[DOUBLEPOST=1525622771][/DOUBLEPOST]

помош побарав, а не циничен одговор. Ако знаеш како да го поправам тоа кажи...
па не можеш да го поправиш, кај сите е така, фејсбук го променил тоа
 
Член од
5 мај 2018
Мислења
5
Поени од реакции
0
па не можеш да го поправиш, кај сите е така, фејсбук го променил тоа
види кај тебе дали сите пријатели ти ги дава онлине, дали се вклучени пред колку минути тоаа ми го нема али само на некој фреднови... видов од кај други се си е во ред, само кај мене не
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.477
Поени од реакции
40.367
види кај тебе дали сите пријатели ти ги дава онлине, дали се вклучени пред колку минути тоаа ми го нема али само на некој фреднови... видов од кај други се си е во ред, само кај мене не
дава кога се вклучени сите, кога некој е подолго време офлајн се губи тоа пред колку минути бил исклучен
 
Член од
5 мај 2018
Мислења
5
Поени од реакции
0
дава кога се вклучени сите, кога некој е подолго време офлајн се губи тоа пред колку минути бил исклучен
нема логика некој ми ги покажува и пред 12часа и повеќе дека се исклучени, а некој пред 30мин и нема да покажува ништо од лите верзијата се гледа мада и таа не работи како што треба
 

Kajgana Shop

На врв Bottom