Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
2.396
Поени од реакции
1.664
Може некој да ми помогне како правилно да таргетирам реклама за мојата страна? Се работи за детска содржина односно детски песнички, едукативни материјали, креативни проекти итн..
 
Член од
1 септември 2018
Мислења
69
Поени од реакции
214
Ко че кликнам на нотификација за риплај или реакција на мој коментар, не ме носи до коментарот. И морам да скролам рачно (пример, во некоја група) и да го барам за да видам шо ми вратиле. Крајно непрактично и ептен замарање. Само на десктоп е проблемов, на мобилен е во ред. Чаре?
Не бива само на моб да користам, ми треба на десктоп.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
479
Поени од реакции
361
20200517_012321.jpg
So e fintava so voa,na skrolanje nadole zastane i tolku,i nekoj raboti sto si gi izvrtel u denov ne mozes pak da gi vides
 
На врв Bottom