Eurovision Song Contest (официјална тема)

Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Од 22 песни, досега испеани, ни една нема добра и после некој збори годинава имало јака конкуренција. :eek:
 
Член од
19 август 2010
Мислења
3.568
Поени од реакции
8.184
Добро сме го смислиле моментов со ова "Proud". Секој може да се пронајде у поруката, а мислам дека педерите најмногу. Ќе шиба Тамарка доста гласови од геј популацијата.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.980
Поени од реакции
14.765
Добро сме го смислиле моментов со ова "Proud". Секој може да се пронајде у поруката, а мислам дека педерите најмногу. Ќе шиба Тамарка доста гласови од геј популацијата.
Koj bre??? Gledaš deka polovina od nastapuvačite se ili pederi ili nekoj drug vid na izrod?
Jaka e konkurencijata...
 
B

Beginner

Гостин
16 годишната ми е фејв една година помала од мене а на Евровизија финале стигна.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.394
Поени од реакции
7.326
WOW МОЌЕН НАСТАП , ПОДОБАР ОД ПОЛУФИНАЛЕ, БРАВОООООООООО!!!!

:jeeee:
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.980
Поени од реакции
14.765
Eve...jebozovnata Končita mi potvrdi deka e taka....:eek:
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Абе а сте приметиле дека споредбено со порано (прв пат гледам после 2008) во публика има само геј фаци?
Порано мнозина беа женски и чат пат фамилии-парови...сега кога и да пуштат, група мажи на 30+ сите со шарани бради и маици без ракави.

БТВ оваа од Словенија ме потсеќа на Елф, ама добра песна имаа.

ЕДИТ - Сега гледам дека за Франција уствари настапил ОН, а не ОНА. :eek:
 
Член од
30 септември 2011
Мислења
2.713
Поени од реакции
2.599
И сега најинтересното во гласањето...Географија, гледано историски скоро може да се предвиди кој за кого ќе даде 12 поени, како квиз...:D
 

Username1

шо е бе?
Член од
2 март 2012
Мислења
585
Поени од реакции
550
Sto e so facata na pejackata na Slovenija? Sto kur e so pesnata i nastapot na Island? I sto kur e so debelata balerina i transgenderot na France?

Dali ova vekje stanuva freak show???
Еве ко шлаг за на крај на фрик шоуто брадата балерина за комплетно згадуење и повраќање
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Ви прави тригер на заостанатите мозочиња ако некој има поинаква сексуална ориентација? Онака ве јаде тоа од унутра и ви праи шубе децата да не ви се геј?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom