EURO 2016

Член од
25 октомври 2012
Мислења
824
Поени од реакции
1.267
Сега Хрватите најмногу ќе го јадат,за бакљите на терен,за разлика од другите..

А на С.Ирска фановите најголеми победници до сега на првенството.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.778
Поени од реакции
13.062
Какви куртони хрвативе. Што се криви модрич, чорлука и пред се срна? Срна дојде од погребот на татко му за да игра и овие му ја ебаа утакмицата.
Знам зошто протестираат и каква е ситуацијата. Целосно ги поддржувам ама ова не е начинот на кој ќе си ги решат проблемите. Греота се играчите што гинат на терен.
 
Член од
1 август 2015
Мислења
411
Поени од реакции
702
Претседатели на две земји чии хулигани направија нереди за кои државите ќе им сносат санкции. Хе хе

 
Последно уредено:
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.229
Поени од реакции
5.162
Пази наслов на Курир (беа тие и видоа све како беше земено тоа знаме) ... тоа знаме можело да биде закаечно и на некоја кола во некој паркинг.
Ама Курир вели дека русите ги претепаа албанците, а на Курир нормално е медиум од доверба,

ФОТО: Русите ги претепаа и Албанците во Франција, им го зедоа знамето
 
?

..........

Гостин
Пази наслов на Курир (беа тие и видоа све како беше земено тоа знаме) ... тоа знаме можело да биде закаечно и на некоја кола во некој паркинг.
Ама Курир вели дека русите ги претепаа албанците, а на Курир нормално е медиум од доверба,

ФОТО: Русите ги претепаа и Албанците во Франција, им го зедоа знамето
Kurir претеруват, сензационален е насловот, нема потреба русите да ги претепуват Албанците, по една заушка е доста да им го земат знамето.:icon_lol:
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932


Иако Србија не учествува на ЕП, учествуваат нивни навијачи како подгрупа со Руските навијачи :)
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
2.058
Поени од реакции
1.979
Kurir претеруват, сензационален е насловот, нема потреба русите да ги претепуват Албанците, по една заушка е доста да им го земат знамето.:icon_lol:
Нека удрат заушки, ама кога ќе бидат отворени како конзерви, ќе пишуват после „Боду пичке“ :icon_lol:
Еве и еден француз и белгијанец, кому му се допаднало албанското знаме:
http://sportclub.mk/index.php/foodball/17546-albanija-huligani-izbodeni-dvajca-navivaci
 
Член од
13 октомври 2015
Мислења
277
Поени од реакции
150
Вие сте сила ебати интелегенцијата
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
2.058
Поени од реакции
1.979
Знаењето е моќ, знаењето е сила :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom