"Eј, види го овој..."!

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
хаха добра тема :) некогаш кога ке се досадуваме на клупа покрај кеј и кога ке помини некој за приметување го коментираме :)
 

Џ.

Ќутам на различни теми!
Член од
14 јули 2007
Мислења
868
Поени од реакции
183
"Еј, оваа гарант е курва"!
Сега пред малку видов дека хххх челн ми го плеснал ова :) од за мене неразјаснети причини :)

Да ми се случило да коментирам нечие гупаво однесување со другарките, но не и да коментирам нечиј прватен живот.
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
59
Поени од реакции
3
Ова се коментари на искомплексирани едино. Се десило да помислим вака, меѓутоа не да коментирам на глас затоа што сметам дека тој/таа има нешто поубаво од мене. Не сум љубоморна на личностите околу мене.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.296
Поени од реакции
45.875
кој не вика “Еј, види го овој’’ нека даде клик во галерија, нека го види Дадо Полумента, па ако се додржи да не просере..........нека иде да се лечи :icon_lol:
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
Оној кој одговорил дека воопшто не ги помислил тие или слични на нив изрази, лаже. Едноставно таков ни е менталитетот- македонскиот феномен- озборувањето.
Јас на пример не употребувам такви зборови како - сељачиште, курва и слично, но знам некогаш да прокоментирам со најблиските другарки на пример - Еј види го оној како е облечен. Чудно би било (зборувам во глобала за нашиов народ) да не ги прокоментираш некои луѓе кои по некоја психичка или физичка особина "отскокнуваат од нормалата", Си наоѓаш занимација, предмет за сеир, полнење его, безброј причини можат да се најдат зошто го правиме тоа и секогаш не мора да значи дека му/и' завидуваме на личноста, повеќепати тоа е начин на потполнување на слободното време.
 
T

TaMчЕ

Гостин
Само Македонче се замара со тугите животи затоа што не знаеме да си го живееме нашиот и мислиме дека сме најпаметни и најперфектни и се нај...!:toe::tapp:
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
Ne komentiram voopsto..moze samo da se iznasmeam ama bez komentar:baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom