DotA 2

Член од
30 јануари 2011
Мислења
1.264
Поени од реакции
1.079
Eве оваа недела може да ме тестирате, слободен сум 24/7 затоа што сум jobless :icon_mrgr:
Што да тестираме, се знае дека сите сме катастрофа. Вечер ќе позамарам луѓе да најдам уште еден и тераме :uzi:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Што да тестираме, се знае дека сите сме катастрофа. Вечер ќе позамарам луѓе да најдам уште еден и тераме :uzi:
Посебно сме катастрофа, кога тебе ти текне да глумиш кери :popce:
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
947
Поени од реакции
1.074
@Tranquility Ако ви треба играч пиши ми пп да ти дадам стим, ќе играме после 8...може и на скајпче.
 
Член од
30 јануари 2011
Мислења
1.264
Поени од реакции
1.079
Правите уште лобија бе?
Ретко. Секој ден истите луѓе, истите херои, истите нервози.. А и повеќето пре би играле рангирани отколку лобија. Барем јас тој впечаток го имам добиено.
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
Економистот на Valve, кој ја креираше економијата во Дота 2 и CSGO најверојатно ќе стане министер за финансии во Грција.
http://www.pcgamesn.com/valve-s-economist-may-become-greece-s-new-finance-minister-fear-the-hat-event-horizon
ke davaat chestovi?? :)[DOUBLEPOST=1422331196][/DOUBLEPOST]
Ретко. Секој ден истите луѓе, истите херои, истите нервози.. А и повеќето пре би играле рангирани отколку лобија. Барем јас тој впечаток го имам добиено.
da i jas sum poveke za ranked nego li lobi...lobi mn brzo se kurcam i se gasam :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom