Diablo 3

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Може некој да објасни како да ја спуштам trial да ја пробам? Не можам никако да се снајдам.
Не можеш, треба некој кој го има оригиналот купено, да ти даде сериски број за да го играш демото (само до скелетон кинг)
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Епа ако има некој вишок, нека пуштит навака... :rolleyes:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Играва е толку лоша што нема ни да ја симнам пиратска а не па да ја купам. Од WOW графиката, до кежаул гејмплеј, нема више стат поени и скилови бирање се |e автоматски, до купување ајтеми и нај јако од е сингл плејер игра што мора да се игра на итернет :pos:.

I will stick to Diablo 2 LOD and Torchlight thanks.
Не, туку играва за тебе е лоша затоа што не можеш да ја купиш а знаеш дека пиратската нема да чини :)

А за онлајн, исто и Assassins Creed мора да си онлајн за сингл плеер.
И што е автоматско освен Stats?
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307


Значи Blizzard дозволува Trial играње. 13 левел и само 1 акт. Тоа можеш да го играш и onlinе, не ти треба оригиналната. А доколкку сакаш да играш со години, и сите актови и се друго, купи си ја :)
Се надевам погрешен човек цитираше.
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
795
Поени од реакции
375
Јас имам триал код ми дадоа на јутуб у коментар пишав на стрим:vozbud: Ама инсталацијата ми прави проблем 2-3 пати ја го симнувам инсталерот и секогаш различен ерор ми прави :mad: Незнам што е работа :mad:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Јас имам триал код ми дадоа на јутуб у коментар пишав на стрим:vozbud: Ама инсталацијата ми прави проблем 2-3 пати ја го симнувам инсталерот и секогаш различен ерор ми прави :mad: Незнам што е работа :mad:
Trial Code се мисли на Starter Edition? Ако е така, тогаш како што читав ќе ја пуштат за 30 дена од сега да се игра Starter Edition.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Да да Starter Edition
“[18:31:26] -={K-O-R-U-N}=-: Where can I get my hands on this fine Starter Edition, you ask? You'll need a friend who has bought the full game. Said friend will also need to fork over her Diablo III Guest Pass. If you're fresh out of friends, you'll just have to wait 30 days from the game's release (15.02.2012), at which point the Starter Edition will be made available to everyone“

Сега го прочитав поубаво, најверојатно со код можеш да го играш ова уште од сега, а без код, за 30 дена од сега :)
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
37 me progonuva
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
i ja nemav vcera sega iam :)
 
Член од
30 јули 2010
Мислења
157
Поени од реакции
40
Напрајв digital purchase, на страната напиша transaction failed а ми зеде пари од картичкава. Help anyone ?
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.126
Поени од реакции
5.901
Синоќа не ни пробував, знаев дека ќе има гужва. Сабајлево ја инсталирав и играв без проблем до 3 саат. После се уклучив пак накај 6 и ги имав следниве проблеми:
- Имам пријател онлајн и сакам да му влезам во неговата игра. Error (не знам точно кој)
- Му праќам порака (која подоцна дознав дека не му стигнала), Error (пак не се сеќавам кој)
- Си играм иззвесно време додека не добив Error 75 и бутнат сум од серверот.
- Error 37...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom