Dark Souls

Член од
29 март 2013
Мислења
4.510
Поени од реакции
4.332
Графички многу е сработено во играва, тоа можам да го приметам. Анимациите ми делуваат стварно њу-џен. Изгледа подобро од Секиро.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.678
Поени од реакции
7.266
Го проба некој Длцто наово у Секиро?
 
Член од
30 септември 2020
Мислења
59
Поени од реакции
81
Го проба некој Длцто наово у Секиро?
Како што прочитав нема некој нов контент. Аутфити, гаунтлет мод, итн итн итн... А таман на кратко се израдував викам додале нешто ново :/
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.678
Поени од реакции
7.266
Како што прочитав нема некој нов контент. Аутфити, гаунтлет мод, итн итн итн... А таман на кратко се израдував викам додале нешто ново :/
Мислам дека и мултиплеер најавија.
 
Член од
30 септември 2020
Мислења
59
Поени од реакции
81
Мислам дека и мултиплеер најавија.
Ништо од тоа. Мислев ќе додадат нова регија, некој нов бос нешто такво. А дс3 си има длц, блодборне си има длц, сеа секиро да нема... Безврска.
 
Член од
1 ноември 2019
Мислења
357
Поени од реакции
356
Ја погаѓале музиката досега Фром Софтвер, верувам ќе биде така и сега и во иднина.
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.583
Поени од реакции
13.220
Секоја ви чест како можите/како ги играте игриве...
Ја почнав Dark Souls 3 на инсистирање на @wot и уште на туторијал-босот ми идеше да фрлам контролер.
Си пуштив RDR2, cowboy life for the win лабаво со цигарче и пивце, ќе ти ебам тоа демоните.
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.510
Поени од реакции
4.332
Секоја ви чест како можите/како ги играте игриве...
Ја почнав Dark Souls 3 на инсистирање на @wot и уште на туторијал-босот ми идеше да фрлам контролер.
Си пуштив RDR2, cowboy life for the win лабаво со цигарче и пивце, ќе ти ебам тоа демоните.
Јас двапати ја бришев од компјутер DS2 пред да се заљубам во жанров :LOL:
Ако нема бос на кој ќе му посветам неколку дена - не ми е интересно.

Моментално играм Metal Gear Solid V а умот ми е во Секиро...
Нонстоп си велам wtf I'm doing here ама мора да се игра и нешто друго јбг
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.678
Поени од реакции
7.266
Секоја ви чест како можите/како ги играте игриве...
Ја почнав Dark Souls 3 на инсистирање на @wot и уште на туторијал-босот ми идеше да фрлам контролер.
Си пуштив RDR2, cowboy life for the win лабаво со цигарче и пивце, ќе ти ебам тоа демоните.
Па претежно сакаме игри со предизвик а не да стискаш 1 дугме и да тепаш се на мапа.
Инаку ако напредуваш натаму би ти препорачал да пробаш ПВП во Дарк Соулс ќе ти се допаѓа. :gjavol:
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.583
Поени од реакции
13.220
Па претежно сакаме игри со предизвик а не да стискаш 1 дугме и да тепаш се на мапа.
Инаку ако напредуваш натаму би ти препорачал да пробаш ПВП во Дарк Соулс ќе ти се допаѓа. :gjavol:
Доволно ми се предизвици на работа, дома сакам јако опуштање и забава, а ова ми беше стрес-тест кој не ми треба во животов. :D
Не хејтам иначе, стварно секоја чест како успевате да ја играте.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.678
Поени од реакции
7.266
Доволно ми се предизвици на работа, дома сакам јако опуштање и забава, а ова ми беше стрес-тест кој не ми треба во животов. :D
Не хејтам иначе, стварно секоја чест како успевате да ја играте.
Брат мислиш дека немаме ние прдизвици во животот и работата?
Исто е секаде на Балкан сме ретко кој нема предизвици и проблеми во животот и на работата.
Не се откажувај само ќе бидеш подобар.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.678
Поени од реакции
7.266
Не го лажи.
Кажи му ја колекцијата од искршени контролери/тастатури, куќен инвентар итн... биди фер. :cool: :LOL:
Незнам дали ќе верувате али не сум брутален кон ентериерот и доатоците за гејмимг нема скршено ништо ма да ме има ис фрустрирано многу пати дарк соулс .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom