Counter Strike - Quarantine

Дали ке присуствувате на собирот на цс играчите?


  • Вкупно гласачи
    31
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
Баш играв кантер периодов, I'm in! Кажувајте пасворд :)
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.736
Поени од реакции
24.384
А за нови админи ? Барем уше 1-2 да добијат. За мапа мењање е работата... во доцните вечерни сати...



И и и коа ќе не подружиш ти малце да се попукаме ? :D
Ако е мењање за мапи, инсталирана е опција да можете сами да менувате, треба да направам подесувања(читај да научам како), ама за тоа кога ќе располагам со повеќе време. Ќе гледам да средам што е можно поскоро.

Не ме пуштаат од дома, многу машки сте биле. :(
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
1.007
Поени од реакции
1.799
Може да се симнуваат нови мапи од веќе постоечките? На пример Casa да ја има? Култна мапа, таман за навечер кога се помалку луѓе.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Е што сега? Поназад бараа, не се побуни. Никогаш незадоволни!
ke trazat pa nazad koga ke dignat svoj tim u vazduh , iako e za zezancija ne goneme rank ,, ovoa e nesto najmizerno da ima friendly fire ali ok ko sam ja da ti sudim , tvoj si e servero so sakas ke praves :brlav::pivo2:
Автоматски споено мислење:

Ќе има некој после полноќ денес?
sabajle u 4 : 30 ako sakas moze , ne se plasi dojdi okole 22 00
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.379
ke trazat pa nazad koga ke dignat svoj tim u vazduh , iako e za zezancija ne goneme rank ,, ovoa e nesto najmizerno da ima friendly fire ali ok ko sam ja da ti sudim , tvoj si e servero so sakas ke praves :brlav::pivo2:
Автоматски споено мислење:


sabajle u 4 : 30 ako sakas moze , ne se plasi dojdi okole 22 00
Работата е што пред полноќ имам други обврски кои се побитни од Counter Strike. Знаеш, вистински живот, деца и тн. Уствари знаете, разбирам во исто време си легнувате како моиве деца :))
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
Работата е што пред полноќ имам други обврски кои се побитни од Counter Strike. Знаеш, вистински живот, деца и тн. Уствари знаете, разбирам во исто време си легнувате како моиве деца :))
И твоите деца утре се прва смена на работа? :D
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Уствари знаете, разбирам во исто време си легнувате како моиве деца
УУУ БРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРНННД

Јузернејм вел дизрвд... ЧД


Увек не има 3-4 ца после полноќ, те очекуваме :D
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Ова највеќе боли кога си ТТ, и лабаво си купуваш калаш, за да од следна рунда те префрлаат во ЦТ и "по грешка" ја купуваш Чавкарката. Срце те боли за фрлените пари... :place:
Сигурно @Macedon1um нема да се сложи :pos:
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Работата е што пред полноќ имам други обврски кои се побитни од Counter Strike. Знаеш, вистински живот, деца и тн. Уствари знаете, разбирам во исто време си легнувате како моиве деца :))
dobro do nekade ni e jasno site ne smo zeneti , upravo si :kafence:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom