Counter-Strike: Global Offensive

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Да имав среќа ќе ми се паднеа на двата акаунта, не на другарче. :(

Отепав го од молење да пуште стрим да гледа, нека ставе на мобајл и нека брка работа. Првите два дена стим профилот не му бил линкнат со твич и ништо. Третиот ден му паѓа инферно, вчера му падна кобл и мираж. Вика и сеа шо да правам со овие, како да ги отворам. :( :( :(
Вика ми „а бе погледав малку Астралис - Фнатик и овие Фнатик појма немат, емати нубовите емати.“ :D

Знаете шо е најжално, шо не игра компетитив, само детмеч. :place:
Све само на такви се паѓа .. мене дроп од лани не ми има паднато последно авп пит вајпер што ми се падна со тогашна вредност од 5евра ..
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
А дава дропови ако гледаш дирекно на МЛГ ?
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
78
Поени од реакции
7
ahhhh .....snimka jas ke gledam.....do 22:00 sum na rab.....tuku koj e poupaten....na gift cs go....ako potrosam 5 usd ....ke mi otkluci se ,market add frn etc isto kako da sum ja kupil ili ostanuvaat nekoi raboti nedostapni
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Приметивме го. Сеа па го дадеа у кадар и Андерс "Did someone bring the Macedonian flag in the grand finals?"
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ауу тотално заслужено за ЛГ како играа алал да им е .. Едвард многу слабо играше вечерва за разлика од тоа како го изигра турниров . Фолен братот ги отепа со снајперот..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom