Counter-Strike: Global Offensive

H

HoT IcE

Гостин
I ja bi imal opravdvanje da dadam 100 evra za skin4e od igra. Dur se ima ovci ke ima i volna. Sekoja cest za tebe i tvoite pari, sepak MK ne e tolku siromasna zemja kolku sto sme mislele. Bravo be Gvujo!!
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
I ja bi imal opravdvanje da dadam 100 evra za skin4e od igra
Небеше тоа никакво оправдување туку само ти дадов образложение зашто има луѓе во македонија кој што не се стипси да дадат пари за нешто што им се допаѓа па макар тоа било козметика за игра што на играчот ке му ја направи играта поубава лично за него и за негово задоволство.И јас рмбам по 9 саати на работа работам и трети и втори смени ама коа ке видам нешто што ми се свиѓа идам и го купувам "no questions asked"
 
H

HoT IcE

Гостин
Тоа е. Стипси сме ние рајата со 200 евра плата.
Ништо, бегаме од тема, бегаме од игра.
Ко сте будали плаќајте, бујрум, никогаш не ми беше причина да солам памет на некој, туку се чудев просто на идејата да се даваат толку пари.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Не знам зашо се мешате кој како сака да ги троши парите шо сам си ги заработил?

Да купеше вистински нож од 150 евра за да се чатали по форуми а нит е ловџија нит му треба - никому ништо, скапо хоби, no one bats an eye.
Сакал да купи нешо шо му прави сатисфакција и нема потреба од оправдување - everybody loses their minds.
 
H

HoT IcE

Гостин
Па типот што го постираше влета у стил као демек џабе го дава :D
Од тука и се заинтерсирав како може да им се даваат пари по такви раобти.
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
Па типот што го постираше влета у стил као демек џабе го дава :D
Од тука и се заинтерсирав како може да им се даваат пари по такви раобти.
Исто како што може да им се дава така може и да се земе пари од скинови ... еве ти топ 500 инвентори во CS:GO види го cAre колку има направено до сеа http://csgo.steamanalyst.com/inventory-top500 и да тоа се 101,987,02 евра не ве лажат очите толку му вреди све плус минус доколку сака да продаде све за реал кеш може да извади 90,000 евра :O
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Исто како што може да им се дава така може и да се земе пари од скинови ... еве ти топ 500 инвентори во CS:GO види го cAre колку има направено до сеа http://csgo.steamanalyst.com/inventory-top500 и да тоа се 101,987,02 евра не ве лажат очите толку му вреди све плус минус доколку сака да продаде све за реал кеш може да извади 90,000 евра :O
Збoриме зa Мaкедoнијa, бaтaли ти oвие ретaрдиве нaдвoр :)
 
Член од
22 септември 2015
Мислења
170
Поени од реакции
65
Здраво момци :)

Ме интересира дали има особи кои се распукуваат сеуште..и ако да, да се креира фб група или тука па да почнеме со комуникација.

1.6 е веќе минато, сите добро го знаеме тоа, па ако има некој кој преминал на новиот кантер би сакал да се тимосаме од прости причини што на компетитив има се и сешто ( дури почна да ме удира на нервна база :D ), па и претежно е тешко да се напредува на соодветното ниво од секојдневни глобални глупаци :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom