Counter-Strike: Global Offensive

H

HoT IcE

Гостин
Го прашав, ама детево што ми бара немало појќе од 400 да даде..
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
947
Поени од реакции
1.074
Код:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=503881869
100 евра на рака, инбокс за повеќе информации.
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Treba defintino da si lud ili Dan Bilzerian da frlis tolku pari na ova.
Истата причина поради која луѓето консумираат храна. Потреба си е. Некој си ја има забавата на ЦС и потреба му е да има скинови. Ние тоа нема да го разбереме оти со една дневница ни до пола не се најадуваме, а камоли да си дозволуваме ваква слобода да не речам луксуз. Другаров си има платено капа (kappa) на ТФ2 за 6420 американски долари. http://backpack.tf/vote/id/543f6992b98d8833228b46a8
Ногу е тоа за наши услови, ваљда. :D :D
 
H

HoT IcE

Гостин
Mnogu? Luksuz e.
Ne znan kako skin od igra uspea da sporedis so hrana. Luda rabota e ova, za 100 evra skin alo, ova e polovina plata na prosecen Makedonec.
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Потреби. Како шо секој жив организам има потреба да се хране, така и некои кои ја сфаќаат ЦС малку посериозно имаат потреба од скинови. Луксуз за нас, за некој „шверц у ЈСП“ рутина.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Реaлни пaри дaдени зa дигитaлнa рaбoтa кoјa НЕМА ФУНКЦИOНАЛНOСТ туку е сaмo кoзметикa.

Дa беше бaрем pay-to-win ќе беше (пo)сфaтливo, вaкa е глупoст.
 
H

HoT IcE

Гостин
Гохи брат, стварно не го сфаќам изговоров за лупање 100 евра на ебан скин, што вика Корун чиста козметика. Не ти треба никаква козметика за да уживаш во играта, играта е забавна и играта ја прави гејмплејот дали ти одговара или не, козметиките се додатни тракатанци кои очигледно постојат будали што се спремни да дадат 100 евра.
Побогу ја за 100 евра сјебав здравје и трошев по 8 саати на ден цели две ипол недели, кај иде светов ебаго.
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
Гохи брат, стварно не го сфаќам изговоров за лупање 100 евра на ебан скин, што вика Корун чиста козметика. Не ти треба никаква козметика за да уживаш во играта, играта е забавна и играта ја прави гејмплејот дали ти одговара или не, козметиките се додатни тракатанци кои очигледно постојат будали што се спремни да дадат 100 евра.
Побогу ја за 100 евра сјебав здравје и трошев по 8 саати на ден цели две ипол недели, кај иде светов ебаго.
Не ти држи вода муабетов, јас лично имам скин од 100 евра (нож)во мојот инвентори, зашто сум дал пари" а не сум Будала" ете затоа што ми се допаѓа козметиката во играта и мене лично ми е по убава играта.Никој мене па ни на вас (како поединци) не може да ви каже што и како да правите со вашите пари,ако некој сака да фрли 1000 евра за Dragon Lore тоа е негова одлука, а светот е до таму стигнат што има и луѓе да даваат по 5000 долари само за нож а ние Македонците солиме памет и го стискаме шупчето да не дадеме 11 евра за една игра како што е csgo.Затоа е 1.6 уште се игра во Македонија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom