Counter-Strike: Global Offensive

Член од
22 септември 2015
Мислења
170
Поени од реакции
65
Ногу ретардирани луѓе ја играт оваа игра.
Плескаме коблстоун, втора рунда, првата ја изгубивме. 1в5 сум, утепувам 4ца од кои еден со нож, земам скаут, немам дефјуз и не го форсирам последниот и одам назад да го зачувам „снајперот“ и дебилот вика „омг what a noob I can't play with you“ и ливнува. Лапа 15 минути бан и нè плескаат после осум рунди по ред.
Какви амеби ја играат оваа игра еј...
Пред 3 дена, соло влегувам на компетитив со 4 руски другарчина.
И покрај тоа што сам прилично им носам победа со 30 килс 16 детс и 7 мвпс, си водиме 14 - 6 изи вин, (ја очекувам 6тата победа со ред за ранк ап за игл мастеред) на мое големо изненадување си окркав кик..а ни грифинг од моја страна, ни негативно однесување..да ми беа само во државава, во било кој град мамето ќе им го расплачев, ма ќе патував само чотече да си окркаат.

од тогаш прекинав да играм на дд2 , премногу тролс, дечишта со купени стим акаунти и слично..(мираж, инферно и каше се малку посериозни момци)
не можам да најдам никаков начин да ги одбегнам ова рускиве копилиња, а секое тимување со нив е прилично тешко за поднесување..накратко канцерогени се за кантерот.

Ако му треба некој буст за ранк ап, нека ме адд на стим Terminator или Anarchy (брат ми плеши дота негов е акаунтот јас кантерот си го купив) пишува дека сум од МК. слободно пиши ми масаж :)

само да не сте некои нубови, ќе ве стрижам.
 
Член од
25 април 2011
Мислења
24
Поени од реакции
45
Денес шитнав Shadow Box за 1.12 долари и откако се направи продажбата не ми стигнаа парите на мојот акаунт и сега имам 0,00 долари. Ќе ви бидам благодарен за помош, совет, искуство.
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Денес шитнав Shadow Box за 1.12 долари и откако се направи продажбата не ми стигнаа парите на мојот акаунт и сега имам 0,00 долари. Ќе ви бидам благодарен за помош, совет, искуство.
Пиши тикет на стим.
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
Пред 3 дена, соло влегувам на компетитив со 4 руски другарчина.
И покрај тоа што сам прилично им носам победа со 30 килс 16 детс и 7 мвпс, си водиме 14 - 6 изи вин, (ја очекувам 6тата победа со ред за ранк ап за игл мастеред) на мое големо изненадување си окркав кик..а ни грифинг од моја страна, ни негативно однесување..да ми беа само во државава, во било кој град мамето ќе им го расплачев, ма ќе патував само чотече да си окркаат.

од тогаш прекинав да играм на дд2 , премногу тролс, дечишта со купени стим акаунти и слично..(мираж, инферно и каше се малку посериозни момци)
не можам да најдам никаков начин да ги одбегнам ова рускиве копилиња, а секое тимување со нив е прилично тешко за поднесување..накратко канцерогени се за кантерот.

Ако му треба некој буст за ранк ап, нека ме адд на стим Terminator или Anarchy (брат ми плеши дота негов е акаунтот јас кантерот си го купив) пишува дека сум од МК. слободно пиши ми масаж :)

само да не сте некои нубови, ќе ве стрижам.
Ни во глобал не е ништо поарно тоа да ти кажам посебно кога играм dust2 руси со по 120 саати масакар прават со валхак.Тешко е да го фатиш глобалот но уште потешко е да го зачуваш пошто секоја партија ти е 50/50 дали ке налеташ на валхакер или не
 

Kajgana Shop

На врв Bottom