Counter-Strike: Global Offensive

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
947
Поени од реакции
1.074
Random e dropot nema vrska toa u nedela moze 5 moze ni eden zavisi kolku igras, klucevi ne dropa
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Добро шо е со играва. Од MGE до GNM за една недела. Ме боле стап шо ранг сум али пола со овие шо се голд нова немаат гејм сенс ебаго или у превод 12 годишни деца. Па и бетер.
 

Дејмон

Find Beautiful Girls from your town for night
Член од
17 мај 2011
Мислења
1.368
Поени од реакции
2.886
^ апдејт имаше пред некој ден во ранкинг системот, полесно се губи ранк, потешко се добива.
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
947
Поени од реакции
1.074
Е ваков ранк систем сакав а не бустани глобали и супреме шо немаа појма, паднбв од глобал на супреме после 4 тепани и 1 изгубена шо мислам и дека не е баш убаво, ама играм со и против јаки играчи, имам 6 тепани по ред сеа у супреме и уште неможам да кренам, ама квалитетна игра бајо мој...
 
Член од
22 септември 2015
Мислења
170
Поени од реакции
65
И колку итеми можи мах да ти се падна во една недела?
И дали се паѓаат и клучеви?
ednash vo nedelata, denot na koj sto si go kupil cs go..primer sekoja sreda e kaj mene.[DOUBLEPOST=1451310701][/DOUBLEPOST]Искуства од cs go lottery ?
купив скинови пред недела дена за 10 евра, и чекав да помин трејд периодот па да си ја пробам среќата..
 

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
"Drops are timed, and they reset weekly. There is actually a site that counts down the reset if you Google it, believe it is every Thursday."
More info
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.139
Поени од реакции
5.892
Интересно. Со оглед на тоа што последниве 2-3 недели играв бајаги и имав балансирано победи и порази, но останав LE, сега испаѓа дека уствари ќе сум фател SFC ако не го сменеле системот :)

Но реално, требаше вакво поместување. Еден куп луѓе беа GE пред некое време и многу беше заситена таа група. Многу подобро е да се направи одделување помеѓу јаките играчи, отколку помеѓу слабите.

А уствари кога ќе размислам поубаво, скриншотов има многу смисла :)

 
Последно уредено:

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
Пуздер ме направија викендов. се песосав.
Од глобал (2 месеци) , деранк на ЛЕМ..12 изгубени СО РЕД. 4 нотификации ми стасаа за читеришта шти ги банирале.
Одмарам до 4 јануари. поздрав. #протест ? хахахаха
Isto i so mene od global koj sto bev 6 meseci za 2 dena so 4 izgubeni i nersena padnav na suprime, a i toa sto igrata e na sale e katastrofa nevidena do sleden VAC wave ne treba da se igra mm

Sent from my D2203 using Tapatalk
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Ја па мислев до мене е.. Паднав од LGE во DMG за 1 недела :DD Мада може и зошто играм нонстоп со музика :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom