Counter-Strike: Global Offensive

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
444
Има кај некој овакво ?

Гледав неколку и стварно има читери, како маваат :D

Screen Shot 2015-10-12 at 1.21.33 PM.png
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
И мене ми е мука да глеам overwatch case од двата акаунта (смурф и мејн)го иам одлучено и дали иам до сеа 3 пати глеано case.Иако го поштуем системот но тие 10 мин се како 10 саати и ме факја склет.Иам другарче кој што секој ден по 3-4 пати пушта overwatch и стално ми вика коа ке му даде некој силвери или голдови да фи гледа цепки невидени биле :)
 
Член од
22 септември 2015
Мислења
170
Поени од реакции
65
Ima nekoj info kaj bi mozel na glupi decista da im zemam pari za rank boostanje?

snosti se hitnav sosema random so ge i supreme, boosta 3 mg's..po 10 e per person im zemaa (prilicno ocigledno beshe vo tekov na matchov, pa i dvajcata zavrshija so po 40 kills a kutrite bezrbetnici po 8-9 taka ness)..

ako veke sedam da pravam i pari :D

sreka moja se pogodi dobar team, od 12-3 silovanje im se vrativme od T strana, pa im tie-navme..so pomos na dva lema i dva eagles..
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Ima nekoj info kaj bi mozel na glupi decista da im zemam pari za rank boostanje?

snosti se hitnav sosema random so ge i supreme, boosta 3 mg's..po 10 e per person im zemaa (prilicno ocigledno beshe vo tekov na matchov, pa i dvajcata zavrshija so po 40 kills a kutrite bezrbetnici po 8-9 taka ness)..

ako veke sedam da pravam i pari :D

sreka moja se pogodi dobar team, od 12-3 silovanje im se vrativme od T strana, pa im tie-navme..so pomos na dva lema i dva eagles..
You won't get a shit with that attitude.
 
Член од
22 септември 2015
Мислења
170
Поени од реакции
65
You won't get a shit with that attitude.
bruh, za nashi for free, mn normalno :D

btw sigurno nema da se najdi nekoja budala so ke mi plati 10e :D haha

mi trebaat deca od eu zona, so kartickite na roditelite :D[DOUBLEPOST=1444736015][/DOUBLEPOST]
bruh, za nashi for free, mn normalno :D

btw sigurno nema da se najdi nekoja budala so ke mi plati 10e :D haha

mi trebaat deca od eu zona, so kartickite na roditelite :D
btw ako ima nekoj itemi ili skins za prodavanje hit me up
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
bruh, za nashi for free, mn normalno :D

btw sigurno nema da se najdi nekoja budala so ke mi plati 10e :D haha

mi trebaat deca od eu zona, so kartickite na roditelite :D[DOUBLEPOST=1444736015][/DOUBLEPOST]
btw ako ima nekoj itemi ili skins za prodavanje hit me up
Ако сум силвер елит и ако сакам буст до нова мастер и читам дека ме нарекуваш „глупо дечиште“ не би те исконтактирал со сигурност.
 
Член од
22 септември 2015
Мислења
170
Поени од реакции
65
Ако сум силвер елит и ако сакам буст до нова мастер и читам дека ме нарекуваш „глупо дечиште“ не би те исконтактирал со сигурност.
zatoa tuka pobarav info, a ne te prasuvam tebe ili preostanatite :D
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
444
bruh, za nashi for free, mn normalno :D

btw sigurno nema da se najdi nekoja budala so ke mi plati 10e :D haha

mi trebaat deca od eu zona, so kartickite na roditelite :D[DOUBLEPOST=1444736015][/DOUBLEPOST]
btw ako ima nekoj itemi ili skins za prodavanje hit me up
imas li ti itemi za prodavanje ?
 
H

HoT IcE

Гостин
Кажете ми дали има начинот тој со VAC sеcure servers bug да го средам или не? Направив се на тој линкот од стим што ти го дава кога ќе те дисконектира.
 

MackO

Away with you .. !
Член од
21 февруари 2007
Мислења
257
Поени од реакции
204
Кажете ми дали има начинот тој со VAC sеcure servers bug да го средам или не? Направив се на тој линкот од стим што ти го дава кога ќе те дисконектира.
Еве ти помош ако нејке со ова направи Validate integrity of game cache
 

Kajgana Shop

На врв Bottom