Counter-Strike: Global Offensive

isoffProd

pluskavec
Член од
21 февруари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
162
Хех ако е стварно така тогаш мора да е добра:), би ја чекал на попуст као што рече али којзнае коа ќе биде тоа така да најверојатно ќе ја зеам сеа.
Марфи. :icon_lol:
Сега би требало да има попусти, и мене ми се има десено да земам нешто, и следниот ден (и тоа неколку пати) да е на попуст, и тоа јак попуст.. :icon_mrgr:
ама, како сакаш, играта е одлична, и супер community има, јас често следам стримови/натпревари/видеа на YT, добри работи има (y)
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.308
Поени од реакции
3.064
Марфи. :icon_lol:
Сега би требало да има попусти, и мене ми се има десено да земам нешто, и следниот ден (и тоа неколку пати) да е на попуст, и тоа јак попуст.. :icon_mrgr:
ама, како сакаш, играта е одлична, и супер community има, јас често следам стримови/натпревари/видеа на YT, добри работи има (y)
Ја купив...неам играно кантер со години дури сеа глеам каков нуб сум станал :).... али јака е вака на прво играње ми се свиѓа мислам дека ќе профурам многу саати пуцање за овие 11 евра :)[DOUBLEPOST=1401048574][/DOUBLEPOST]
Марфи. :icon_lol:
Сега би требало да има попусти, и мене ми се има десено да земам нешто, и следниот ден (и тоа неколку пати) да е на попуст, и тоа јак попуст.. :icon_mrgr:
ама, како сакаш, играта е одлична, и супер community има, јас често следам стримови/натпревари/видеа на YT, добри работи има (y)
Ја купив...неам играно кантер со години дури сеа глеам каков нуб сум станал :).... али јака е вака на прво играње ми се свиѓа мислам дека ќе профурам многу саати пуцање за овие 11 евра :)
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Ја купив...неам играно кантер со години дури сеа глеам каков нуб сум станал :).... али јака е вака на прво играње ми се свиѓа мислам дека ќе профурам многу саати пуцање за овие 11 евра :)[DOUBLEPOST=1401048574][/DOUBLEPOST]
Ја купив...неам играно кантер со години дури сеа глеам каков нуб сум станал :).... али јака е вака на прво играње ми се свиѓа мислам дека ќе профурам многу саати пуцање за овие 11 евра :)
Шо не кажа, ќе ти ја даеФ поефтино :D
 
Член од
4 април 2009
Мислења
311
Поени од реакции
14
Мојт некаде да се најт кантер глобал пиратска верзија ?
 
Член од
4 април 2009
Мислења
311
Поени од реакции
14
Имаш по торенти ама ќе играш на пиратски сервери и нема да можеш Competitive, а тоа е целата игра.
Сакав да ја спуштам сега пиратска да ја пробам некое време па после да ја купам преку стим ако ми се свиѓат шо мислам дека ќе имам позитивна мисла за играва.
 
Член од
2 јуни 2014
Мислења
4
Поени од реакции
0
ako nekoj e raspolozen za igranje,rankot ne e biten,neka me dodade na stim ane_gnga_veles
 
Член од
16 јуни 2013
Мислења
418
Поени од реакции
344
kris_mkd кој сака да попукаме нека ме add.. :cool:
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Dajte mi be huntsman case :P. A da i koj saka neka m dodade ke pucame koa mozam "styDM"
 

X3m

Титула по желба
Член од
20 јуни 2007
Мислења
445
Поени од реакции
177
има ли некој од вас со ранк глобал елит или суприм мастер ?
 

X3m

Титула по желба
Член од
20 јуни 2007
Мислења
445
Поени од реакции
177
сликава е ставена за нубците да се тешат или ?
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
445
Ќе тепаат ли Na'Vi ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom