Counter-Strike: Global Offensive

Член од
30 јуни 2015
Мислења
303
Поени од реакции
271
Да не има некој да трејда AK | Blue Laminate (Factory new) w/o stickers за AK | Blue Laminate (Factory new) w/ stickers?
Capture.PNG
 
Член од
28 октомври 2014
Мислења
287
Поени од реакции
115
На кој му се игра нека дојде на Diskord, има народ понекад еве линк од групата
 

Attachments

На врв Bottom