Conquer Online MMORPG

Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Ливерпул нели се оттараси од играва ? :pos:
 

Anuskan

~Keep Smiling~
Член од
13 јануари 2008
Мислења
191
Поени од реакции
10
Ете срц ти пратив ацц. и пас.

Има +3 elite earings, +3 ring, +3 necky, +2 elite bow, +4 unique soc armor!

Епа ај со здравје шиткање/користење! :D

Иначе јас со брат ми сме веќе 1 година и 3 месеца на Eternity. :D

ПОЗДРАВ! :salut:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
најлошо е шо е зараза....јбг тоа е позз Бертан ;)
btw некако сум нов на темава па кој игра на Sunshine освен Ливерпул нека каже
 
Член од
17 јули 2007
Мислења
34
Поени од реакции
0
Porano igrav jas na sunshine ali mi sk*rci i sitnav sve po pola so 1 drugar... 1voto covece mi se vikase WesT_DeviL pa go sitnav, go kupiv boXer go sitnav x2 i nakraj go kupiv kviki i toj go sitnav i vo kar sum dosta pari:)) nvm nego koj igra uste neka se otkaze dur moze posto igrata e SRANJE. pozz
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
WesT_DeviL сум го играл и ја бате. :)

А чим си го играл боксер, може се знаеме, зш бев добар другар со тој што го играше боксер.

Btw ја сум бифши DeStRoYeR i ePiX! и сегашен ani_mkd.

Pozzzzzzz :)
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
0
Nikako da sfatite(za tie so igra) deka ta igra e mnogu glupa igra poglupa igra neam videno
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
ОК ^BarunO^, милион луѓе имаат кажано дека играта е глупава и дека ја играат главно деца под 15-16 години. Ама доста веќе, тоа си е нивен избор.. кога-тогаш ќе сфатат. Затоа, секој нареден сличен пост ќе го бришам без понатамошно објаснување.
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
ОК ^BarunO^, милион луѓе имаат кажано дека играта е глупава и дека ја играат главно деца под 15-16 години. Ама доста веќе, тоа си е нивен избор.. кога-тогаш ќе сфатат. Затоа, секој нареден сличен пост ќе го бришам без понатамошно објаснување.
Како прво, браво за предупредувањето, сакав и ја да му кажав два три збора, ама ај да не идам многу офф. :)

Како второ, играва ја играат и тинејџери, и 20+ годишњаци, и мужи со цела фамилиј. Така да не ја ограничувај според годините.

Како трето, секој нареден член што ќе пише лошо за играва на темава, на KOS ќе ми биде.
 

^SaW^

^K^B^
Член од
2 јуни 2006
Мислења
892
Поени од реакции
1
Највише македонци има на Nature - Sunshine не знам може некој пишал пред мене али нема везе. Ја сум 95 лвл на тој сервер и добро ми иде.. јес да по некад станува досадно:salut:
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Највише македонци има на Nature - Sunshine не знам може некој пишал пред мене али нема везе. Ја сум 95 лвл на тој сервер и добро ми иде.. јес да по некад станува досадно:salut:
Име на каракерот ?

Ја сум Xtreme btw. :)
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Не ја знам играва...А не ни сакам да ја имам :smir:
 

^SaW^

^K^B^
Член од
2 јуни 2006
Мислења
892
Поени од реакции
1
Ја не можам да си го напишам името Ливерпул ме нервира нешо тастатурава ај ке видам дали можам ја да те најдам:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom