Conquer Online MMORPG

Член од
18 август 2005
Мислења
18
Поени од реакции
0
Продавам СТРЕЛЕЦ

Продавам Стрелец 130 левел со стрела супер 2 сокети 10% Драгонки, супер армор и останата опрема, ве молам праќајте реални понуди и не сакам замена. сервер Ethernity
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Овој потег ќе ти биде најглупиот што би можел да го направиш...GM Напраил да зимаш пола од EXP-то што си го зимал порано...Т.е. ако порано од скатер таото ти зимало 6к exp, сеа ќе ти зима 3k , За Paypall-ерите да купуваат DBS и да се левелираат. Ја расипаа играва да им е*ам све... Гледам да шитнам све живо и диво и да се оттарасам...Шиткам Тројан-Арчер 126-65 и Арчер 130-ка FULL INFO На GemWorld - Turquise ! Ако има заинтересирани нека пишат ! Поздрав !
Чудно, ама не знам како, седнав денес и го кренав од 116 на 117. За еден ден. Изглеа нешто си грешка ти. :)
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Порано,пред да го напраат ова,со истата таа опрема што ја имаш ти 120 се фаќаше за 2 дена.
Море, играв ја и порано, исто арчер, од 111 левел до 120 го левелирав и таман фатив 120 ме хакна ... Него, исто идеше тогаш, исто иде и сеа.

Заеби, не вреди да се разправаме за такви глупости. :wink:

п.с. Кај и да е, до крајов на неделава фаќам 120 ! :vozbud:
 

BountyHunter

нинџа и пол
Член од
29 јануари 2007
Мислења
202
Поени од реакции
10
epa jas vikav ko nego ama sea ja igram 90% od vremeto so sum na kompjuter.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Море, играв ја и порано, исто арчер, од 111 левел до 120 го левелирав и таман фатив 120 ме хакна ... Него, исто идеше тогаш, исто иде и сеа.

Заеби, не вреди да се разправаме за такви глупости. :wink:

п.с. Кај и да е, до крајов на неделава фаќам 120 ! :vozbud:
Којзнае што е работава...Можда скратени се процентите само за PLVL , ради тоа што сите македончиња вадеа многу лесно дбс од Таовци...Get me? и ради тоа .... Можда на обичното левелирање не му напраиле ништо...Неврмајнд ,касно ќе сватиш дека срање е играта.
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Играјте ја Dekaron,многу подобра е од конкер.Стартува на 2 април,само за европа ке биде.
Иначе на конкер имам тројан 120 лвл,тројан-тројан-тројан и така ми седи долго време.2 години скапав на таа игра ама од кога го уведоа она срањето секој идиот со пари може да праи што сака.Декарон е права ствар.
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Играјте ја Dekaron,многу подобра е од конкер.Стартува на 2 април,само за европа ке биде.
Иначе на конкер имам тројан 120 лвл,тројан-тројан-тројан и така ми седи долго време.2 години скапав на таа игра ама од кога го уведоа она срањето секој идиот со пари може да праи што сака.Декарон е права ствар.
Сервер ? :)
 

Jebo F@kic

†The Eba4ot†™
Член од
1 јануари 2008
Мислења
133
Поени од реакции
0
Интересна е играва. Мислам ако не си спремен да заглавуваш (читај не спиеш), батали ја. Јас сум прилично навлечен (неспиен) од истата. Ја играм некои 10ина месеци, а гледам во последниве месеци премногу интерес пројавува кај македонциве, посебно во Прилеп. Ако креираш нов карактер на играва, пази кој сервер ќе го одбереш. Лично јас сум во група на сервери Galaxy, а сервер Pluto. Има уште мал милион сервери ама не знам што е како е на нив. Дознав дека само овој, Етернити и Саншајн има македонци... така да види си....

Поздрав
Za sunshine imas pravo! ja igram tamu i cel server e pun so makedonci
 

Jebo F@kic

†The Eba4ot†™
Член од
1 јануари 2008
Мислења
133
Поени од реакции
0
хммм...интересна одлука али зашто не му се обрати на ГМ-от за тоа и зашто не се заштитиш како другите со праат!!!Тоа што те хакнале мислам дека е твоја грешка!!!
E mozes da mi objasnis kako da mu se obratam na GM?
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
0
Абе порано јас ја играв и сега пак сакам да ја играм ама кога ке ја инсталирам и ке ја пуштам ми закочува.И да не знаете што е проблемот ??:toe::toe::toe:
 

Jebo F@kic

†The Eba4ot†™
Член од
1 јануари 2008
Мислења
133
Поени од реакции
0
NE LAZAM!!!

JeboFakic не ги лажи форумџииве бе, те глеам на сервер имаш еден нуб ватер и ништо друго .. :tapp:

Btw, 119 лвл фатив .... :pipi:
Za toa deka sum noob na conquer, ne sum izlazal, a i ne mi e samo taoto tuku imam: TeRRoR^ (Archer lvl 81), JeboFakic (Wather Taoist lvl 70 (za koe sto zboris)) i maci3 (Trojan lvl 76).

Ja toa go imam.:toe:

Ej aj kazi mi go tvojot nick (ti mi kaza ama zaboraviv:pos2:)!
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Za toa deka sum noob na conquer, ne sum izlazal, a i ne mi e samo taoto tuku imam: TeRRoR^ (Archer lvl 81), JeboFakic (Wather Taoist lvl 70 (za koe sto zboris)) i maci3 (Trojan lvl 76).

Ja toa go imam.:toe:

Ej aj kazi mi go tvojot nick (ti mi kaza ama zaboraviv:pos2:)!
Нема што, јаки карактери имаш. :pos2:

Јас - ePiX!

123 левел, утре здравје 124.

Elit +3 rdg kapa.
Elit+3 necky.
Super+3 ring.
Super +4 sdg rdg bow za 123 lvl :)
Elit+4 sdg armor (ovoj mi e nov :) )
Elit+2 boots.

И уште некој дб у банка ... :)

Па да, во споредба со тебе, нуб сум ! :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom