Conquer Online MMORPG

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Ја има веќе оваа тема.. шо ти треба друга ??
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
Новиот path е за никаде затоа што со драгон боли можеш да креваш левели а има ненормални што купуваат по многу и + со ова коцкањево е заебано.
 
T

Trakon

Гостин
Ajde toa vekje so kupuvanjeto lvli se znaeshe deka ke pochnat nekogash samo beshe prasanje na vreme koga bar toa bese moja pretpostavka deka ke se sluchi ili ne a sho se odnesuva do noviot patch ke mozhe nekoj da mi kazhe kako da go downloadiram a bez da zakacham nekoj virus posho sum chul deka noviot patch sodrzhel nekoj vid virus sho virus veze neam a ni planiram da doznaam.poz
 
T

Trakon

Гостин
Kako shto gledam mnogumina se navlekle...milo mi e. Samo bas bi sakal nekoj da ocekuvam od vas na mojot server, ne sme mnogu makedonci ama odlicno se drzime eden kraj drug.Ne sum igral nekoja nedela a i koga igram ne igram intenzivno da receme den i nokj bez spienje tuku igram koga mi e dosadno a dokolku nekoj projavi zelba da zaigra na moj server slobodno neka me kontaktira ili pak dokolku nekoj posaka da menuva server neka go napravi toa na SnowWhite kade shto ima nekolku makedonci sto dobro se drzat eden so drug i Aquarius. Spored mene kolku sto znaam na Eternity ima makedonci poveke od kolku sho treba da receme ako te doznaat strancite deka si makedonec te tepaat kaj stignat a i obratno ako makedoncite doznaat deka ne si MK te mlatat do kaj te gledaat, spored mene i toa e dobro go opravduvam pkiranje stanuva interesno samo ke se nadovrzam da ako saka nekoj da doagja na ovie 2 serveri SnowWhite i Aquarius slobodno neka me kontaktira pa ke se dogovorime, na dvata serveri imam dosta dobri frendovi archeri reborn pa lesno ke ve izleveliraat na basiliks ili serpents.Poz
 
T

Trakon

Гостин
SnowWhite - server ( virtual - 98lvl trojan Oracle Deputy Leader)
Aquarius - server ( Trakon - 123lvl trojan |§ymmetrY| Guild Member )

Pa ocekuvam nekoj od vas da se projavi na eden od ovie serveri.Poz
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
Trakon напиша:
SnowWhite - server ( virtual - 98lvl trojan Oracle Deputy Leader)
Aquarius - server ( Trakon - 123lvl trojan |§ymmetrY| Guild Member )

Pa ocekuvam nekoj od vas da se projavi na eden od ovie serveri.Poz

Јас почнав на Aquarius i dobar e serverot. ако можеш да ме леверилираш името ми е ~Goticha~
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
21
Поени од реакции
0
ja dosea 2 god ja igrav imav mn charovi najvisok lvl 122 ama mi se smaci...

deca deca deca ja sum conquer veteran vi vikam sea ne igrajte conquer eden db 20 mil necueno porano bea po 5 a sea ne mozis nikakva oprema da zemis
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
21
Поени од реакции
0
more vo prilep so conquer mozis da naranis celo semejstvo 105 warr se prodava 1000 denari bez nikakva oprema
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
I sto interesno ima ako kupis necij character. Da si go nabildas samo svojot karakter podrugo e...
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
abre ne e ubava ja napravia celata kako eudemons a i eudemons ne cini ednostavno TQ ne gi biva
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
glupa grafika ne znam sto gledaat lugeto vo nea samo lvliranje i lovenje e dobro ima pk ama ne e dovolno...
 

FromSunWithLove

dance or die
Член од
1 февруари 2007
Мислења
524
Поени од реакции
13
najsranje igra bolje ke igram nintendo negoli toa neznam sto e ubavo vo taa igra



grafikata?
 
Член од
7 март 2005
Мислења
131
Поени од реакции
2
Igrava NE ja biva za niso posle pola saat ti zdosaduva. Ne znam brat mi kako ja igrase po celi denovi, ama na kraj sfati deka dzabe igra, nema niso interesno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom