Conquer Online MMORPG

T

Trakon

Гостин
HelionPrime напиша:
ja dosea 2 god ja igrav imav mn charovi najvisok lvl 122 ama mi se smaci...

deca deca deca ja sum conquer veteran vi vikam sea ne igrajte conquer eden db 20 mil necueno porano bea po 5 a sea ne mozis nikakva oprema da zemis

Vo red toa se slozhuvam so cenata za DB deka e poveke od normalata i deka mesto kao sho bilo porano 5mill ili 6mill za 1 DB sea e 20mill kolku sho chini eden unique trojan sock armour 100 lvl sho go zemaat RB characteri na promocija na 100lvl.Inaku za da kupish DB imash questovi...Primer eden moonbox porano imashe cena 2mill ili 1.500k standard a sea e porasnata cenata za nekade okolu 3 do 4mill a zatoa postoi questot go otvorash moonboxot i ocekuvaj sock item sho ke ti ovozmozhi da prodadesh sock item vo vrednost od 150mill posho vo moonbox neli gi otvora vo refined kvalitet pa so tie 150mill vadish DB's i so toa digash lvl na oruzhjata...priznavam teshko e potrebno e mnogo vreme ama i za toa imam veke pronajdeno nov bot koj vi ovozmozhuva botiranje za lvliranje ili za vreme na izvrshuvanje na questovite, primer moonbox ili met zone.Poz
 
T

Trakon

Гостин
G e G o-junior напиша:
Јас почнав на Aquarius i dobar e serverot. ако можеш да ме леверилираш името ми е ~Goticha~
Druzhe, serverot i igrata e dobra samo koj kako go svatil kontekstot i zamislata.Shto se odnesuva do lvliranjeto ne e problem samo treba da mi kazes koe vreme si obichno online da mozham da te pronajdam a inaku sho lvl i sho character si?A za lvliranjeto nemozham jas da te lvliram pa zatoa imam dobri frendovi so pojak lvl od mene i + archeri sho ke te izlvliraat pobrzo od mene...mislam....sto se odnesuva do opremata ke se najde neshto kolku da pocnesh a potoa spontano e polesno...lovish se lvlirash se opremuvash vo tek na lvliranje itn.Poz
 

Вено

Кишобран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
144
Поени од реакции
1
ja igraF samo dva tri saata i mi e glupva silkroad e mnogu poubava i pointeresna... pozdraF.
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
abe igrava izglea ja napraile za deckite da si zemat nagrada za najglupa ONLINE igra, ama ovie od stranskive zemji, davaat golemi pari za nekoj lik ili nekoi ITEMS.... Eden moj drugar, ja igrase igrava moze 2 god. i najde nekoi jaki cizmi so socket ili taka neso, i gi sitna za 700 evra i toa na devojce! Sve nenormalno, a za likot mu davaat nad 1000 evra ama ne go sitka uste, ceka pojse kes!
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
Trakon напиша:
Druzhe, serverot i igrata e dobra samo koj kako go svatil kontekstot i zamislata.Shto se odnesuva do lvliranjeto ne e problem samo treba da mi kazes koe vreme si obichno online da mozham da te pronajdam a inaku sho lvl i sho character si?A za lvliranjeto nemozham jas da te lvliram pa zatoa imam dobri frendovi so pojak lvl od mene i + archeri sho ke te izlvliraat pobrzo od mene...mislam....sto se odnesuva do opremata ke se najde neshto kolku da pocnesh a potoa spontano e polesno...lovish se lvlirash se opremuvash vo tek na lvliranje itn.Poz
Знам не сум почетник ја играм играва. имам на друг сервер 100 lvl rb water-arcer ама почнав на овај да видам како е. а иначе почнав Trоjan.и ако можеш нешто да ми помогнеш да направам опрема :zlo:
 
Член од
7 март 2005
Мислења
131
Поени од реакции
2
E toa ti se vika dodeka ima ovci ke ima i volna. Ne mi e jasno sto ke dobijat ako gi kupat za tie pari site gluposti od igrana. Ama aj...
 
T

Trakon

Гостин
Ok ke probam deneska da se logiram da te pobaram inache serverot e zakon ili moze da kazam top, se slucuvaat nekoi gluposti i raboti kaj sho na drugi serveri gi nema, posebno e ispolnet so rasisti i neverojatno tvrdoglavi i humoristichni karakteri ke ti se dopadne koga ke stignes pogolem lvl ti garantiram veruvaj.Poz
 
T

Trakon

Гостин
Inaku ke ti pratam frendovi archeri da te lvliraat posho jas sum vo labb ke te jacaat za brzo vreme vo desert do 47mi lvl a potoa ke te pratam na basiliks so pojaki archeri.Poz
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Ја не сум за тоа да се мењаат сервери..Коа сум почнал на еден сервер ке терам на тој..Иам 70 арчер на Turquise i 70 Fire Tao
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
Boomerang напиша:
Ја не сум за тоа да се мењаат сервери..Коа сум почнал на еден сервер ке терам на тој..Иам 70 арчер на Turquise i 70 Fire Tao
како им е името?
 

thekillagorilla

Мортус
Член од
20 февруари 2007
Мислења
610
Поени од реакции
12
Jas sum 112 warrior na eternity
I za da ja krenam kapata ova go naprajv: treba 2 DB..e ja smeniv mojata super+3 97lvl i dragonball za lvl112+3 kapa
Navistina sega DB se poskapi...treba da bidat negde kolku 40 meteori
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
Trakon напиша:
Druzhe, serverot i igrata e dobra samo koj kako go svatil kontekstot i zamislata.Shto se odnesuva do lvliranjeto ne e problem samo treba da mi kazes koe vreme si obichno online da mozham da te pronajdam a inaku sho lvl i sho character si?A za lvliranjeto nemozham jas da te lvliram pa zatoa imam dobri frendovi so pojak lvl od mene i + archeri sho ke te izlvliraat pobrzo od mene...mislam....sto se odnesuva do opremata ke se najde neshto kolku da pocnesh a potoa spontano e polesno...lovish se lvlirash se opremuvash vo tek na lvliranje itn.Poz
abe zosto me isfrli snake od guild ??? i sto si naljuten?:uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom