Conquer Online MMORPG

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Дечки да ве посоветувам,знам дека играта можда вака изгледа мало више ТАПА ептен и знам дека е многу заразна од искуство,така и ја се палев и еден ден ке станете од спиење и ке сватите дека џабе сте утепале време...зависи на кој како на некој му требаат 5 год. на некои 1 месец. Стигнав 130-ка и се откажав...гледате колку мизерно изгледа сето тоа...си почнав WoW ...дојдов 70-ка и немам намера да се откажувам,ако не друго барем закон луѓе запознав преку играва и секако доста е по привлечна од Conquer,додека па на conquer играш со деца,искрено играта и не ни бара некоја поголема интелигенција,толку од мене,поздрав!
 
Член од
28 февруари 2007
Мислења
19
Поени од реакции
0
havistina zarazna igra e jas imam warrior -warrior - warrior 130-130-127 momentalno na galaxy-mercury i ushte armor mi fali za full 2 sock .... ama 2 godini gi izgubif na CO pa zatoa sea si vikam pak CS da si pocnam da igram :D
 
Член од
28 февруари 2007
Мислења
19
Поени од реакции
0
abe za mojot warrior 130-130-127 mi nudea 4000 dolari sea za 500 mi se smeat i toa se poradi noviot patch ...
mame mu **** taman planiraf da go shitnam i po 2 dena noviot patch..
 
Член од
20 февруари 2007
Мислења
11
Поени од реакции
0
Igrava e gubenje na vreme.Ima mnogu podobri MMORPG igrici koi sto se besplatni.
 

Morbidnio

ај лав вариорс
Член од
17 февруари 2007
Мислења
456
Поени од реакции
1
elitepvpers.com
Swifty a da kazese ime i na koj server igrase ?
 
V

vasildb

Гостин
Јас играм на Wonders=>Colossus Rhodes. Има многу македонци. Цел Прилеп таму е.
Само ме мрзи да играм по цел ден и не можам да најдам добри ботови. Иначе играм Fire Taoist. Ако некој има некој бот што мисли дека би ми помогнал нека пиши ПП.
 
T

Trakon

Гостин
G e G o-junior напиша:
abe zosto me isfrli snake od guild ??? i sto si naljuten?:uvo:
Nema shansi da sum ti naljuten a inaku neznam zoshto te isfrlile od guild valjda si slab lvl vrska nemam samo ako mozam ke se staam denovive poaktivno pa da vidam sho se sluchuva a inaku GL na notorious e annabella, americhka shmizla pa si vikam ke ti zavrsham rabota pak a inaku ne sum bash aktiven denovive zsh imam nekoi obvrski da zavrsham pa igram koga ke najdam vreme t.e. 30min ili saat vreme pa zatoa ne se nacekuvame.Inaku vidi koga ke se staish na conquer ako se nacekame ke ti obezbedam dobar lvl na archer da te lvlira samo mi treba malku vreme da najdam da se logiram.Poz
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
dobro. bratuced mi najde super ring. go prodade 30kk i ima tao fire so soc armor. ako mi kaze pass:zlo:
 

Efro

Happy place,happy place!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
104
Поени од реакции
0
BE jas ja imam igrano igrava veke 2 godini ali se otkazav i sve sto mi ostana posle tolku haknuvanja so jadev e samo edno rb water-fire 70+ lvl tao i veke ne igram...mozebi ke go sitnam za real cash :)

Inace go sitkam taoto koj saka neka mi pise u PM ke zborime :P
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
samo so ja instalirav i fativ 17lvl, ama mn tesko se krevaat neznam zaso. i edno prasanje kaj site e na kineski igrata ili samo kaj mene pisuva so takvi hiroglifski znaci
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
gale_vlae напиша:
samo so ja instalirav i fativ 17lvl, ama mn tesko se krevaat neznam zaso. i edno prasanje kaj site e na kineski igrata ili samo kaj mene pisuva so takvi hiroglifski znaci
Тешко се креваат??? До 50 левел е боза бе...после почиња тешкото...кажи на кој сервер си ке те левелирам , а иначе играта има такви некој кинески симболи кај сите е така
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
na tirquis sum i pisi mi koa ke bides on poso drugarot so me lvlira denes nema da moze pa da se izgagam i od tebe malce. a kako da zitam nekoj poraki koga ne gi razbiram bukvite a i nekoi brojki se takvi sje*ani
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
gale_vlae напиша:
na tirquis sum i pisi mi koa ke bides on poso drugarot so me lvlira denes nema da moze pa da se izgagam i od tebe malce. a kako da zitam nekoj poraki koga ne gi razbiram bukvite a i nekoi brojki se takvi sje*ani
Како ти е никот на играта? И ја сум на истиот сервер ке те левелирам...Онлајн сум скоро цел ден :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom