Conquer Online MMORPG

T

Trakon

Гостин
BliND напиша:
Koj ja igral igrava neka kaze jas sednav pred nekoj den za 2 saata fativ lvl 40. Ako znae nekoj od kaj da ja simnam neka kaze. I kazuvajte sto class i koj lvl ste!!!:kajg:
Bache dojdi so mene na Aquarius.Trojan 104 lvl sum...iam lvl za brzo da te krenam.Plus i poraat ke sme nekolku makedonci tamu, samo moj predlog da ne idesh na Eternity ili Glory ili nekoj slichen kao niv....Pozdrav.
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
ја сум на nature-sunshine
RoniN ми е ликот и 114 lvl тројан сум.
Една од најдобрите работи у оваа игра е што не се гледа крајот.
 
T

Trakon

Гостин
Mad Maxx напиша:
ја сум на nature-sunshine
RoniN ми е ликот и 114 lvl тројан сум.
Една од најдобрите работи у оваа игра е што не се гледа крајот.

Potpolno se soglasuvam za toa shto nema kraj pa zatoa e i posebna i porazlichna od drugite.Shto znachi ke treba covek da ispoti gz pa da stigne do nekoja posakuvana cel.Pozdrav i pochnete na mojot server shto e mozhno poskoro_Ochekuvam nekoj od vas.
 
T

Trakon

Гостин
teofilus напиша:
Интересна е играва. Мислам ако не си спремен да заглавуваш (читај не спиеш), батали ја. Јас сум прилично навлечен (неспиен) од истата. Ја играм некои 10ина месеци, а гледам во последниве месеци премногу интерес пројавува кај македонциве, посебно во Прилеп. Ако креираш нов карактер на играва, пази кој сервер ќе го одбереш. Лично јас сум во група на сервери Galaxy, а сервер Pluto. Има уште мал милион сервери ама не знам што е како е на нив. Дознав дека само овој, Етернити и Саншајн има македонци... така да види си....

Поздрав
Jas sum od Prilep pa bev na Glory kaj shto i tamu gi ima makedonci vo golem broj ama spored mene bolje e pomala grupa makedonci na nekoj pomal server kako sto e Aquarius pa zatoa i povikuvam na nekolku mina od vas da se videme i druzhime tamu.Pozdrav
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
slusajte sega ke pocnam da igram pa daj kazete so koj karakter da igram i na koj server ima makedonci za da idam tamu
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.474
Поени од реакции
3.277
Sranje igra. Stignav do 30 lvl so trojan, ama epten mi e glupa.
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
од почеток е глупаво ама после не ќе можиш да престаниш да играш
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.474
Поени од реакции
3.277
Pa znam, imam eden drugar 10 heroja ima, 3-4 mu se reborn i non-stop igra!
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Голема зараза е, иам еден тројан 62 и Арчер 65,али глеам денес ме стаиле у Bot Jail и сеа незнам као да излезам :(
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
Boomerang напиша:
Голема зараза е, иам еден тројан 62 и Арчер 65,али глеам денес ме стаиле у Bot Jail и сеа незнам као да излезам :(
за да излезиш од bot jail треба dragon ball да дадеш. а еден dragon ball сега е 20 милиони.
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
G e G o-junior напиша:
за да излезиш од bot jail треба dragon ball да дадеш. а еден dragon ball сега е 20 милиони.
Знам пер и у тоа е срањето..не дека се фаќа тешко 65-ти али ме мрзи пак да молам тим ова она....вчера играв од Ентернет може да имало и Keyloger...DAMN!!! Мислиш ќе помогне еден мејл до Гејм-мастер-от?
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
Boomerang напиша:
Знам пер и у тоа е срањето..не дека се фаќа тешко 65-ти али ме мрзи пак да молам тим ова она....вчера играв од Ентернет може да имало и Keyloger...DAMN!!! Мислиш ќе помогне еден мејл до Гејм-мастер-от?
па ако си хакнат и ако ти имаат сменато пасворд тогаш добро ке е еден маил до GM .
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
G e G o-junior напиша:
па ако си хакнат и ако ти имаат сменато пасворд тогаш добро ке е еден маил до GM .
Заеби тоа...нема фајде карактеров да го вратам..Кажи на кој сервер си па ако моеш нубот да ми го левелираш :D
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
decki kako sto razbrav igrava pocnala da se plakja?? dali dobro sum razbral ?? :)) . A inace igrava ja igrav pred 1mesec i e zakon igrica koja e mn.zarazna , Mn.glupo e so ova lotary sto go napravija. Pozdraf
 

Kajgana Shop

На врв Bottom