Conquer Online MMORPG

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
GokoMKD напиша:
decki kako sto razbrav igrava pocnala da se plakja?? dali dobro sum razbral ?? :)) . A inace igrava ja igrav pred 1mesec i e zakon igrica koja e mn.zarazna , Mn.glupo e so ova lotary sto go napravija. Pozdraf
Абе не се плаќа за играње ама, полека почнаа некој ствари за пари да ги праат.Ако ти е хакнат акаунтот нема да ти го решат проблемот ако немаш купено 20 Драгонболи од нив...така да
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
Boomerang напиша:
Заеби тоа...нема фајде карактеров да го вратам..Кажи на кој сервер си па ако моеш нубот да ми го левелираш :D

Јас сум на Gem World-Turquoise. супер е има многу македонци.
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
Dali moze nekoj da mi kaze t.e. da mi pomogne da mu dadam Acc i pass na bilo koj server i so arcer 120+ da mi napravi water->tro ?? :)) ako moze fala od napred :))
 

G e G o-junior

Killing Loneliness
Член од
30 јануари 2007
Мислења
305
Поени од реакции
4
GokoMKD напиша:
Dali moze nekoj da mi kaze t.e. da mi pomogne da mu dadam Acc i pass na bilo koj server i so arcer 120+ da mi napravi water->tro ?? :)) ako moze fala od napred :))
Ке пробам јас на Gem World - Turquiese ама немам јас арчер 120+ туку другар ми има 117, ако може тој ке го замолам.
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Decki...vaka Conquer 2.0 izgleda...mizerno neli ? ali verujte pred edno dve god. ja po4nav,i do sega niedna igra ne me zarazila kako conquer,inaku se otkazav...130 lvl e maksimum ima mislam mnogu za objasnuvanje ... nema mnogu da me svatite,jas bev 130-130 archer-archer ... i se otkazav po4nav so WoW i ja bataliv...od vreme na vreme palam da se vidam so moite dragi net friend,pozdraF
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
Swifty напиша:
Decki...vaka Conquer 2.0 izgleda...mizerno neli ? ali verujte pred edno dve god. ja po4nav,i do sega niedna igra ne me zarazila kako conquer,inaku se otkazav...130 lvl e maksimum ima mislam mnogu za objasnuvanje ... nema mnogu da me svatite,jas bev 130-130 archer-archer ... i se otkazav po4nav so WoW i ja bataliv...od vreme na vreme palam da se vidam so moite dragi net friend,pozdraF

Brat igrata e mn.zarazna a inace da dignes arc 130 e najdobro nesto sto moze da posti na igrata :))) i pari i GW i lvliranje i lovenje i sfe :)))
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
LOL, значи вистина имало луѓе кои ја играат играва. Па како можете тие глупости да ги играте ? Скок + Пук, Скок + Пук, итн. Па јас во интернет клуб ја гледав и ми стана ЕПТЕМ глупава, и кога ја зедов дома, за 15-20 минути ја избришав. АМАН! ! ! !. :)
 

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
Зикс...тоа ти е твое мислење,не си бил многу упатен и секако ти дошла глупа.Немам намера да ја "бранам" играта...има многу поглупави игри кои цел свет ги игра,али тоа е нивно право.поздрав.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
Абе дечки и мене ме заразија со оваа играва Conquer и ицкрено добра е( само лосе е со е малку у 2Д според мене)Ама тоа ти те зивот коа ќе почнеш нема враќање....

btw мојот аcc. е BoT-MasteR (tao 20 lvl)
 
Член од
2 февруари 2007
Мислења
9
Поени од реакции
0
Conquer

ajde conquer igraci pisete se so imate tuka okolu igrata i so mislite za noviot pach!
 
Член од
2 февруари 2007
Мислења
9
Поени од реакции
0
selling

i ako veke nekoj e zainteresiran sitkam 123 trojan na Fury server sos oc boots i soc armor super oruzja i takvi stvari ako nekoj e zaineresiran neka pise go sitkam samo za RL CASH!!
 
Член од
2 февруари 2007
Мислења
9
Поени од реакции
0
zzzzz

conquer mnogu ja poebaa so noviot pach a bas ja ja igram vise 2 godini i mi skurci no ne mi e tesko da davam soveti na pocetnici^^ a i sitkam dobar caracter na eden od ponovite serveri 124 lvl pisete msg pa ke se dogovirime ako nekoj e zaeinteresiran
 

Kajgana Shop

На врв Bottom