Conquer Online MMORPG

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Abe kako ja igrate taa glupava nisko inteligentna igra... Ednas bev vo Skopje da igrame DotA so edni skopjani(go jadeFmo) i vidov deca kako igraat Conquer. Toa e edna od najglupite MMORPG na denesnicava... Nonstop gi gledav kako skokaat na edni kocki i pustaa nekoi magii.... Pa igrajte WoW, iako ne sum fan na taa masivna online igra
 

Efro

Happy place,happy place!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
104
Поени од реакции
0
Najbolje e lud...ja pak pocnav da ja igram...pacient glup sum ej :(
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
daj prijavete se tie so ja igrate igrava za da vidime kolku ne ima
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
se najdov po greska so boomerang denes. koa ke me lvlitas pak a?:zver:
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
gale_vlae напиша:
se najdov po greska so boomerang denes. koa ke me lvlitas pak a?:zver:
Коа си он-лајн пиши ми. Ако можам ке те левелирам
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.474
Поени од реакции
3.277
Еј луѓе, ај некој ако има акаунт со јак карактер (под јак мислам барем reborn да биде), а да не го игра веќе, нека ми прати ЛП сo user и pass.
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
Alekso_K напиша:
Еј луѓе, ај некој ако има акаунт со јак карактер (под јак мислам барем reborn да биде), а да не го игра веќе, нека ми прати ЛП сo user и pass.
хаха, ај ако некој останал без хакнат char нека го пише јузерот и него да го средат хаха.
btw. зашо не ми се уклучуе con. со новиов patch? ја јавуе онаа глупана порака од windowsот цитирам: "Conquer.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience."
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Vidi jas ja igrav igrava nekade okolu 1 god. imav trojan 120 reborn i fire tao 100 reborn. Ali zs nekako mi zdosadise otkazav i sea sakam da pocnam WoW ali ne znam od kaj da ja simnam za na piratski server.Inace koa igrav igrav na Pluto!
 
Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
ZeroStyle напиша:
Vidi jas ja igrav igrava nekade okolu 1 god. imav trojan 120 reborn i fire tao 100 reborn. Ali zs nekako mi zdosadise otkazav i sea sakam da pocnam WoW ali ne znam od kaj da ja simnam za na piratski server.Inace koa igrav igrav na Pluto!
brat sitkaj toa trojanot i taoto i kupi si ja WoW bolje ti da igras na oficijalnata nego na piratskata
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
78
Поени од реакции
7
100%

Trakon напиша:
Bache dojdi so mene na Aquarius.Trojan 104 lvl sum...iam lvl za brzo da te krenam.Plus i poraat ke sme nekolku makedonci tamu, samo moj predlog da ne idesh na Eternity ili Glory ili nekoj slichen kao niv....Pozdrav.
Мора да имаш играно на Phoenix или Collosus,гледам некој се инспирирал за имево од еден херој water---->water 127LVL,(го украдил де.....),доста стар играч на Conquer
 

HoRRoRMaN

Beyond Perfect ~Divinity!
Член од
7 декември 2005
Мислења
526
Поени од реакции
2
на играва сум играл свашта...иам пасс од 112 левел вориор...70лвл фајр....125 левел тројан-арчер....130левел тројан.....имав од 111 левел тројан и од 103 арчер,но ги хакнаа тие два....сеа за сеа останав со 108 арчер,112 вориор,130 тројан и 125 тројан-арчер... првите два се на фјури,вторите два на turquoise а изгледа наскоро ќе добијам и фајр-фајр 127 левел на sunshine :)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
HoRRoRMaN напиша:
на играва сум играл свашта...иам пасс од 112 левел вориор...70лвл фајр....125 левел тројан-арчер....130левел тројан.....имав од 111 левел тројан и од 103 арчер,но ги хакнаа тие два....сеа за сеа останав со 108 арчер,112 вориор,130 тројан и 125 тројан-арчер... првите два се на фјури,вторите два на turquoise а изгледа наскоро ќе добијам и фајр-фајр 127 левел на sunshine :)
Kako im e imeto na tie karakteri so gi igras na Turquise ? zaso ja igram na toj server
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
има некој да ми го дигне левелот,на туркисе играм
 

Kajgana Shop

На врв Bottom