Celebrity crush

Член од
5 март 2018
Мислења
15.143
Поени од реакции
16.658
Не е лош :)
Автоматски споено мислење:

Сполај им на Канал 5 што пишуваат која серија оди моментално, па можев да го најдам чупево.


Прегледај го приврзокот 282245


Пешки тргам за Стамбол и оставам децата Ферхунде и Шехерезад да ги крсти. Море и Реџеп Таип Ердоган втори ако сака.
Леле шо гледате во оваа мравката, и брат ми досадва по цел ден за оваа.
Како лижавче е во главата :ROFLMAO:
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.004
Поени од реакции
55.242
Солзи ми дојдоа на очи од срцепарателниов пост :love:
Ајде сега @Джонтра Вохохолта да ни каже како за малку ќе се сликал со Ето на Македонија - Камерун и на раат да си поплачам зошто одбив да се сликам со Стипе Плетикоса после ватерполото во кал на градски.
:pos:Да ти ебам

ПЈЕР ВЕБО бил беееее јас па џабе го испцув мојот човек Пјер Воме, тоталниот непостоечки бек на Интер.

Коа сме кај ВЕБО, крвта да му ја ебам, пред 10тина години коа играа Македонија-Камерун тука, после еден нивен тренинг милион интераши отидовме Ето да го видиме, и на искачање помина тука до нас, голем дел се сликаа со него, имаме и една слика Ето со шал Интер фан клуб Македонија.
Јас пошто сум несреќно копиле во животот не успеав да се сликнам со него па утеха најдов во, веќе погодувате, ПЈЕР ВЕБО. Мислам не таква утеха hehehe da nese razbereme pogresno hhh.
Тотално дно допрев.

Не знам кај ми се сликите, ваљда се умрени у некој хард диск од пентиум 0.
А можно е и да се изрежани на некое цд кога татко ми на времето премногу замараше да пребацувам слики од Кодак апарат у пц и да ги режам за да се чуваат за успомен и дуго сечање. Гарант цедињата моментално се распаднати у некоја фиока, пуни мувла, буѓа, испомешани со стари сметки за вода и струја чувани од 1873та година.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.377
Не е лош :)
Автоматски споено мислење:


Леле шо гледате во оваа мравката, и брат ми досадва по цел ден за оваа.
Како лижавче е во главата :ROFLMAO:
Ај опиши ми точно како можи некој да е како лижавче :icon_lol: :icon_lol:

Иначе косата, очите, ставата, вајбот.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.143
Поени од реакции
16.658
Ај опиши ми точно како можи некој да е како лижавче :icon_lol: :icon_lol:

Иначе косата, очите, ставата, вајбот.
Во главата е како топче, минијатурна глава спрема телото,гледам слабичка и висока е затоа реков како лижавче.
Очи има убави морам да признаам, ама некако чудна ми е целата во ликот. Ствар на вкус е сепак :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Торес и мене ми беше симпатичен, го манијачев на гугл едно време и може ако го најдам флопито и најдам начин да го отворам, ќе видам колку слики сум симнала. :popce:

Сепак, врвот на симпатиите од фудбалот ми беше Шевченко. Во Милан добата, после во Челзи не му стоеше толку плавото, па јас престанав да гледам фудбал. Го отворив на инста и некако малце ко да е постар од тоа што треба да е, децата му се сите ружни, како е можно упм тоа не знам, али сеуште ми е драг. :love:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.143
Поени од реакции
16.658
Торес и мене ми беше симпатичен, го манијачев на гугл едно време и може ако го најдам флопито и најдам начин да го отворам, ќе видам колку слики сум симнала. :popce:

Сепак, врвот на симпатиите од фудбалот ми беше Шевченко. Во Милан добата, после во Челзи не му стоеше толку плавото, па јас престанав да гледам фудбал. Го отворив на инста и некако малце ко да е постар од тоа што треба да е, децата му се сите ружни, како е можно упм тоа не знам, али сеуште ми е драг. :love:
Остај за слики не зборај, во телефонот поќе слики од него имав од колку од дечко ми :ROFLMAO:
Сега се набилдал, како киклоп е напраен, не ми е по ќеф ич. (n) Fernando-Torres_1772460ca32_original-ratio.jpg images (12).jpeg
Дури бев Мадрид бев и во фитнес салата негова, си купвав некои реквизити од таму и се поврткавме внатре, другарка ми почна да го мота тој на рецепција дечкото, муабети тантара пантара, а јас си пиев кафе и си го манијачев лепотанот дури вежба :rolleyes:
Абе жени дали биле сами да ги пуштиш на патување :LOL:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Остај за слики не зборај, во телефонот поќе слики од него имав од колку од дечко ми :ROFLMAO:
Сега се набилдал, како киклоп е напраен, не ми е по ќеф ич. (n)Прегледај го приврзокот 282303Прегледај го приврзокот 282304
Дури бев Мадрид бев и во фитнес салата негова, си купвав некои реквизити од таму и се поврткавме внатре, другарка ми почна да го мота тој на рецепција дечкото, муабети тантара пантара, а јас си пиев кафе и си го манијачев лепотанот дури вежба :rolleyes:
Абе жени дали биле сами да ги пуштиш на патување :LOL:
Многу се набилдал, сега уште помалце ми се допаѓа. :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.271
Поени од реакции
22.546
Торес и мене ми беше симпатичен, го манијачев на гугл едно време и може ако го најдам флопито и најдам начин да го отворам, ќе видам колку слики сум симнала. :popce:

Сепак, врвот на симпатиите од фудбалот ми беше Шевченко. Во Милан добата, после во Челзи не му стоеше толку плавото, па јас престанав да гледам фудбал. Го отворив на инста и некако малце ко да е постар од тоа што треба да е, децата му се сите ружни, како е можно упм тоа не знам, али сеуште ми е драг. :love:
Аххх Шевааа :love: :ljubove:
Да бев женско ќе барав да ме оплоди.
Особено после лобот на Буфон од пола терен.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Аххх Шевааа :love: :ljubove:
Да бев женско ќе барав да ме оплоди.
Особено после лобот на Буфон од пола терен.
Епа ете, ја оплодил некоја и резултатот е ... разочарувачки. Бар на изглед. :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.271
Поени од реакции
22.546
Епа ете, ја оплодил некоја и резултатот е ... разочарувачки. Бар на изглед. :D
Кристен Пазик. Гускава е еден од иницијаторите на трансферот на Шева во Челзи.
Сакала децата да и растат во англојазична околина за да можеле да го научат течно јазикот.
Што викаат интерашине све по список да и .... и да ја снајде.
Му заеба кариера, на Милан му заеба напад.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Кристен Пазик. Гускава е еден од иницијаторите на трансферот на Шева во Челзи.
Сакала децата да и растат во англојазична околина за да можеле да го научат течно јазикот.
Што викаат интерашине све по список да и .... и да ја снајде.
Му заеба кариера, на Милан му заеба напад.
Ја видов прееска кога му ги гледав сликите.
Вака изгледа ко среќен фамилијарен човек, ваљда и е, али стварно не знам што видел во нејзе. :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.271
Поени од реакции
22.546
Ја видов прееска кога му ги гледав сликите.
Вака изгледа ко среќен фамилијарен човек, ваљда и е, али стварно не знам што видел во нејзе. :D
На еден куп убави итаљанки , господ знае каде ја нашол. А многу веројатно таа него го нашла отколку тој нејзе.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.748
Остај за слики не зборај, во телефонот поќе слики од него имав од колку од дечко ми :ROFLMAO:
Сега се набилдал, како киклоп е напраен, не ми е по ќеф ич. (n)Прегледај го приврзокот 282303Прегледај го приврзокот 282304
Дури бев Мадрид бев и во фитнес салата негова, си купвав некои реквизити од таму и се поврткавме внатре, другарка ми почна да го мота тој на рецепција дечкото, муабети тантара пантара, а јас си пиев кафе и си го манијачев лепотанот дури вежба :rolleyes:
Абе жени дали биле сами да ги пуштиш на патување :LOL:
Боже какви раце има, овој ако те грабне, уствари да молиш да те грабне.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom