Call Of Duty 4: Modern Warefare Турнир

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
952
Поени од реакции
485
глеам последен пат сте играле 2012 xD ... ајде да се организираме да се собереме :P колку не има толку :D ај ќе пишам и у темата за COD
 

Dr. Wish

Bastard.
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.335
Поени од реакции
2.776
Ja igram vise 3dena Multi player :P

Inace ja igrav pred 4-5 god single.

Tnx Marinium :)
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
5.053
Поени од реакции
3.131
pa sto ne si prodolzil na drug be... :S
@Dr. Wish np be drugar :)
ау ке се враќам и ја во игра .. зашто нема друго асално што да се игра .. то ест има ама немам машина а не ми се паѓаат колоквиуми така да ова ке си играм таман ке ми е
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
952
Поени од реакции
485
ау ке се враќам и ја во игра .. зашто нема друго асално што да се игра .. то ест има ама немам машина а не ми се паѓаат колоквиуми така да ова ке си играм таман ке ми е
top si e be :D
kazi nekad ke se pucneme zaedno :P :D
 

Dr. Wish

Bastard.
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.335
Поени од реакции
2.776
Pred pola sat se pucav so drugari i imav score 79 so 56... treba malku pojke da treniram :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom