Call Of Duty 4: Modern Warefare Турнир

Член од
15 април 2009
Мислења
657
Поени од реакции
112
а да направиме Кајгана клан за CoD4?
 

Адиктус

Дрф.
Член од
26 јануари 2008
Мислења
725
Поени од реакции
33
а да направиме Кајгана клан за CoD4?
Ах сега ви текна.. После турнирот дел од vDx оди на оргинал, на промод... Така да.. Јас нема да можам... Доколку играте SnD, може да ви помогнам околу организирањето... Teamspeak server, тактики, и такви работи..
 
Член од
14 ноември 2010
Мислења
708
Поени од реакции
140
На кои сервери играте, да се собереме заедно кајганџии...
 
Член од
22 јануари 2011
Мислења
17
Поени од реакции
0
се разбира дека е забрането marty, gl , ls, jugger, wh, aim и све остало.
брат... со што игравте, со пиштоли на вода?

PS: respect за турниров (играм и јас CoD4) ама мислам дека би можело да се остават сите опции отворени... не вака...
тогаш ќе се види кој колку знае да биде заебан. :)
 
Член од
12 март 2009
Мислења
11.681
Поени од реакции
9.323
ke ima nekoj turnir neso,po dolgo vreme pocnav pak da si igram MW online
 

TwiNNeR

Повеќе читам, помалку пишувам
Член од
1 декември 2009
Мислења
176
Поени од реакции
94
ај пак нешто да организираме :)
 

TwiNNeR

Повеќе читам, помалку пишувам
Член од
1 декември 2009
Мислења
176
Поени од реакции
94
Ајде ако има некој да се организираме, +и клан кајгана ќе си креираме :D
 
Член од
6 јануари 2012
Мислења
3
Поени од реакции
1
да не бидам оф топик сеуште ја играм но вчера се зачленив на странава па така да ги листам темиве...G}{05T<mkd> ми е никот на COD4/ x-fire ми е mitmile аднете ме кога сакате поздрав...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom