Cabal Online

Член од
12 јануари 2009
Мислења
23
Поени од реакции
0
е деца ај кажете ми кај да најдам traning battle gloves
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
е деца ај кажете ми кај да најдам traning battle gloves
пер зависи од класата ти пишуе у квестот шо мобци да тепаш.. јбг некоаш треба да се забораиш тепајки :) ајде ајде фаќајте асални левели да мкљаме босоини :)

Shadorious - 150 fb - mars (retired)
lxxxNeMeSiSxxxl - 125 wi - mars.. active...

само да се пофалам :)
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
пер зависи од класата ти пишуе у квестот шо мобци да тепаш.. јбг некоаш треба да се забораиш тепајки :) ајде ајде фаќајте асални левели да мкљаме босоини :)

Shadorious - 150 fb - mars (retired)
lxxxNeMeSiSxxxl - 125 wi - mars.. active...

само да се пофалам :)
лол...retired...
ЛОЛ lxxx---xxxl фејкер :)
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Еве и јас се вратив на играва повторно на Марс 79лвл ФБ
 
Член од
27 април 2006
Мислења
108
Поени од реакции
2
Ќе му здрвам бокс... нејќе да ми напраи акаунт пробав од 100 пц-иња исти к’р ми вика инвалид јузер нејм. чаре?
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
23
Поени од реакции
0
Абе иам еден квест Leveling up.1st(combo) и незз со да праам се нервирам:uvo:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
jaka igrica ama kazete kako da pravam kombo ppnete me :toe:
На 10ти левел ќе ти даде квест за комбо и кога ќе го пуштиш ќе имаш една линија(на средина или горе зависи кај ти е наместено)и линијата ќе ти биде поделена на делови и ти ќе треба да пушташ магии еве како изгледа тоа

Инаку јас играм на Марс 90ти лвл сум...ник Mastermk ако му треба на некој помош нека ме праша...
 
Z

ZeroStyle

Гостин
И јас сум на марс Wizard lvl 63 али секој ден по минимум 2 левела ФАЌАМ АЈДЕ МОРА TRANS!!!:drk::drk::drk::drk:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
И јас сум на марс Wizard lvl 63 али секој ден по минимум 2 левела ФАЌАМ АЈДЕ МОРА TRANS!!!:drk::drk::drk::drk:
Чекај чекај, сеа ти иде скилот брзо ќе те видам понатака јас сум 32/128 за комлитер па на крај трансендер и скилот максумум ќе биде:drk::drk:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Чекај чекај, сеа ти иде скилот брзо ќе те видам понатака јас сум 32/128 за комлитер па на крај трансендер и скилот максумум ќе биде:drk::drk:
Nema da ti bide:nenene::nenene::nenene::nenene:
Magic ke bides g.master:kesa:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Greshka si...sega dodeka fatam Completer ke bidam A.Master, posle dodeka fatam Transender kje bidam G.Master i kje bidam Completer na pola i kje mi ustane use malce
Nema da ti bide:nenene::nenene::nenene::nenene:
Magic ke bides g.master:kesa:
двајцата сте грешка, го сменија системот на скилање....сега кога скилаш сворд се полни и меџик и via versa...башка немоеш да скилаш а да немаш левел, така да нема веќе твинкови во играта....

пост-билдери xD
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.920
Поени од реакции
826
Ја играв порано играва стварно е добра и мислам една од подобрите онлајн игри накај 40 лвл бев ама ја баталив...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom