Anonimen
Поени од реакции
2

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • друже шо напрајвме со акаунтот ? ако не го продаваш кажи да барам на друго место.. поздрав
    со римите си играм секој момент
    на местото мое сум единствен рап репрезент
    но за жал овде пропаѓам оти немам ниеден battle конкурент :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom