Barclays Premier League Season 2013 - 2014

Кој ќе ја освои Премиер Лигата?


  • Вкупно гласачи
    289
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Јас славам титула? Те молам посочи ми каде...
Рики ако памтам добро рече цела кајгана има по една гајба пиво од тебе ако пул ја освои титулава?
Да не ти правиме трошоци многу, почасти ја само ПЛ темава :D:D:D

Sent from my ZTE BLADE III using Tapatalk
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Како и да е, не славам ништо. Само една работа. Уствари две. Се надевам фановите на Челзи не се "љутат" што се радуваме на победава на Сандерленд, не од тој аспект него од аспект на тоа што немаше никаков пенал и со судиска помош тепаа Сандерленд. Сигурен сум дека им е јасно дека никој не работи за Ливерпул или против Челзи и дека такви работи се дешаваат у фудбалот :)

Втората работа:

http://www.wikihow.com/Smoke-a-Cigar

Само се припремам за секој случај :D
 
А

Атомската мравка

Гостин
Леле што ќе стане ако и Ливерпул утре изгуби :giggle:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Ливерпул цели 24 години е без трофеј во ПЛ. Се пензионира Ферги и уште следната сезона Ливерпул станува шампион(?). Интересно. :D
И Тачер цркна :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
И ти брат се ситеше. Не заборавај. Сеа и вие и ние сме без титула. Без разлика кој бил 3ти или 4ти. Се се враќа се се плаќа, брат ми. Биди ми поздравен.
Фанови на мизерната Барса сезонава и фанови на Арсенал кои до средата се тресеа за топ 4, во ЛШ се само почесни учесници итн, итн итн, да не набројувам сега, знаеш што ќе кажам :D

Ете конкретно ти пак од нигде си вадиш некои цени, ко тогаш за Шурле кога лупна, сега за Вилиан. И Вилиан не бил добар, а Вилиан многу подобро се покажа него ОЗИЛ, ако си го гледал Челзи редовно. Може има вашиот подобра статистика, ама Вилиан е можеби најголемиот работник во Челзи, не застанува. После за Ето не те ни сфатив. Даде гол и денес.

И @vidooq ова беше прва грешка на Азпи сезонава, ич не сфаќам зошто го искоментира, ама ај.
 
S

Stivie G

Гостин
Uste sega sum epten vozbuden, so li ke bide koga ke osvoime :D:D. Ke napravam site da go zamrazite Liverpul :свиркам:
 
Член од
25 август 2009
Мислења
2.078
Поени од реакции
1.243
Фанови на мизерната Барса сезонава и фанови на Арсенал кои до средата се тресеа за топ 4, во ЛШ се само почесни учесници итн, итн итн, да не набројувам сега, знаеш што ќе кажам :D

Ете конкретно ти пак од нигде си вадиш некои цени, ко тогаш за Шурле кога лупна, сега за Вилиан. И Вилиан не бил добар, а Вилиан многу подобро се покажа него ОЗИЛ, ако си го гледал Челзи редовно. Може има вашиот подобра статистика, ама Вилиан е можеби најголемиот работник во Челзи, не застанува. После за Ето не те ни сфатив. Даде гол и денес.

И @vidooq ова беше прва грешка на Азпи сезонава, ич не сфаќам зошто го искоментира, ама ај.
Чекај чекај, вие ќе бидете најмизерни до крајот на месецов. Арсенал ќе земе куп, ние зедовме барем супер куп :D, а вие че останете со к** у раце:свиркам:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Чекај чекај, вие ќе бидете најмизерни до крајот на месецов. Арсенал ќе земе куп, ние зедовме барем супер куп :D, а вие че останете со к** у раце:свиркам:
Што се замараш со Челзи уствари? :)
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.531
Поени од реакции
5.764
Фанови на мизерната Барса сезонава и фанови на Арсенал кои до средата се тресеа за топ 4, во ЛШ се само почесни учесници итн, итн итн, да не набројувам сега, знаеш што ќе кажам :D

Ете конкретно ти пак од нигде си вадиш некои цени, ко тогаш за Шурле кога лупна, сега за Вилиан. И Вилиан не бил добар, а Вилиан многу подобро се покажа него ОЗИЛ, ако си го гледал Челзи редовно. Може има вашиот подобра статистика, ама Вилиан е можеби најголемиот работник во Челзи, не застанува. После за Ето не те ни сфатив. Даде гол и денес.

И @vidooq ова беше прва грешка на Азпи сезонава, ич не сфаќам зошто го искоментира, ама ај.
Ама не ми мешај сеа баби и жаби. И ти и онај другиот кога Арсенал губеше и кога падна од 1во на 5то место се ситеше. Не ми продавај пуфки. То шо имам си го напишав и ќе си го пишам, па ако треба и во наредните 100 години да сме само редовни учесници. Ехеее, вие до пред 10 години не знаевте како се лета со авион. Патувај си и слави си го Мурињо сега.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Ама не ми мешај сеа баби и жаби. И ти и онај другиот кога Арсенал губеше и кога падна од 1во на 5то место се ситеше. Не ми продавај пуфки. То шо имам си го напишав и ќе си го пишам, па ако треба и во наредните 100 години да сме само редовни учесници. Ехеее, вие до пред 10 години не знаевте како се лета со авион. Патувај си и слави си го Мурињо сега.
Не дека е битно, јас сум последниот тука кој сака да се расправа. Во тие моменти после поразот само ми бодеше очи тоа. Уживај :D

Еве, да направиме уште поинтересно, congrats Dean and Riley :icon_lol:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Ама не ми мешај сеа баби и жаби. И ти и онај другиот кога Арсенал губеше и кога падна од 1во на 5то место се ситеше. Не ми продавај пуфки. То шо имам си го напишав и ќе си го пишам, па ако треба и во наредните 100 години да сме само редовни учесници. Ехеее, вие до пред 10 години не знаевте како се лета со авион. Патувај си и слави си го Мурињо сега.
Хаха, па и Беркамп незнае како се лета па што. :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom